Raksaduunarin kannanotto

11

<50

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ette varmaan ymmärrä mamu Suomea. Mutta onneksi teillä vähän älysille on tarjolla makkaraa ja bisseä.

    • Anonyymi

      Miltä tuntuu olla ruma atm Sergein kanssa?, kohta se tulee tänne huutaa whishe Poweeer brum. Halta valkoisille byääääh, opin kaikkien uhri.

      • "Siinä kuntosalivalmentaja Patrick Hutchinson kantaa eläköitynyttä poliisi Bryn Malea turvaan protestin keskeltä. Tätä ennen Malen kimppuun oli ilmeisesti käyty lähellä Waterloon asemaa, kertoo Sky News."

        Ensin sankarillisesti porukalla hakataan eläkepapparainen ja sitten näyttävästi tuodaan kameroiden eteen, ei ihme että wuppiksen silmät kiiluvat himosta.


    • Anonyymi

      On oikeus jos ei ole saanut ammattimiehen palkkaa paitsi jos sitten ei jos ei ole koulutusta eli 3 vuoden raksapuolen amiksen käynyt ja vähintään 5 vuotta talonrakennusta harjoittelijana. Ulkomaalaisia on liikaa raksoilla, itse tein 16 vuotta raksahommia paskoilla palkoilla. Olen nähnyt miten ulkomaalaisiai tulee yhä enemmän raksoille mutta laatu on paljon huonompaa.

    • Anonyymi

      :))) persuvaarin lähteet ne jaksavat naurattaa :)

      • Anonyymi

        Ei oleth nuute m ikäs vaaari!! Minä ite tiijän!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei oleth nuute m ikäs vaaari!! Minä ite tiijän!

        35 eli vaari.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        35 eli vaari.

        Ei Oi wuariii!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        35 eli vaari.

        Hot papa!


    • Anonyymi

      Harmiksen juhannuksen putler-propagandat.

      xLiner

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      122
      1744
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      857
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      148
      812
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      60
      790
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      752
    6. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      44
      654
    7. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      41
      646
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      257
      639
    9. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      68
      613
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      587
    Aihe