jenkkakahvat ja pömppövatsa!!!!

miten saisin mun jenkkakahvat ja pömpön näköisen vatsan pois?? pitäis saaha ne kuntoon kesäks....
63332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitkä jenkkakahvat??

Äänestä
  • ne on jotka ovat lantiolla olevat läskit!!!!

    Äänestä

Tiiän mitä tarkotat ku itellä on sama ongelma. Urheilen ihan himona mutta mikää ei auta :@
tiiäkkö kaikista paras keino, unoha kaikki shitti mitä media tunkee tyyliin" syö terveellisesti, älä alle 1500 kalorin päivässä" tuo on paskanjauhantaa, se on yksinkertasta, juo litra vettä ja syö puolet vähemmän mitä tavallisesti, mulla on sellanen et ennen ku syön koulussa juon 2 lasia vettä, se poistaa pahimman näläntunteen. se on elämää mut aion itte todellaki olla kunnossa kesällä
---

Äänestä

Mulla on pömppis pienentyny ku oon tehny aina iltaisin erilaisia vatsalihasliikkeitä ja selkälihaksii ym. Muuten liikun suhteellisen vähän.. On multa kilojakin jo muutama lähtenyt kun oon säännöllisesti jumppaillut :) Oon varsinki tehny vinojavatsalihaksia!

Äänestä
  • mä tanssin paljon ja siellä on jaettu ohjeita tohon pömppö masuun, ne tulee tässä:

    *RYHTI on avainsana...:) kannattaa tehdä vatsalihasten seuraks ryhtiharjotuksia ja *SELKÄLIHAKSIA!!!! :D

    Nämäpä on mun neuvot (sekä SM tanssijoiden), ja ihan totta, ryhti vei multa vatsan!! hauskaa kesää kaikille ja koittakaa nauttia masujenne kanssa

    Äänestä

  • kukka kirjoitti:

    mä tanssin paljon ja siellä on jaettu ohjeita tohon pömppö masuun, ne tulee tässä:

    *RYHTI on avainsana...:) kannattaa tehdä vatsalihasten seuraks ryhtiharjotuksia ja *SELKÄLIHAKSIA!!!! :D

    Nämäpä on mun neuvot (sekä SM tanssijoiden), ja ihan totta, ryhti vei multa vatsan!! hauskaa kesää kaikille ja koittakaa nauttia masujenne kanssa

    niin.. juu,
    tuota itse harrastan pilatesia,
    ajan kuntopyörää noin 1300 kaloria joka päivä..
    ja käytän myös ministepperiä :)
    oon laihtunut todellakin..
    mutta silti aijon vielä laihduttaa.. :)
    tavoite on 8 kiloa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesätyttö kirjoitti:

miten saisin mun jenkkakahvat ja pömpön näköisen vatsan pois?? pitäis saaha ne kuntoon kesäks....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu