Haluan lihoa

Anonyymi

Moi! Olen 14v tyttö ja tykkään isoista mahoista ja läskistä. Nyt 81kg/158cm. Ajattelin päivitellä tänne mun painoa ja sen sellaista. Kerron nyt aika nolon tarinan: Olin kouluruokalassa syömässä noin kuukausi sitten ja sitten olin syönyt jo 5 isoa lautasellista pastaa ja jauhelihakastiketta niin minun vatsa tuntui vain kasvavan (joka on mahtavaa) mutta farkkujeni napit poksahtivat päin vastapäätä istuvaa poikaa joten sitten kaikki nauroivat minulle. Mutta en silti välitä. Olen nyt mässäämässä suklaata ja karkkia samalla kun katson videoita. Onko teillä vinkkejä nopeampaan lihomiseen? :)

6

306

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiva idea! Muista syödä ja olla liikkumatta.

    • Anonyymi

      ei millään pahalla mutta napit ei tosta vaan lennä ja irtoa vaikka kuinka paljon olisit syönyt.

    • Anonyymi

      Olisihan se tietty hienoa jos 14 vuotias tyttö olisi ollut nukkumassa klo 02:31.
      Mutta hyvä että keskustellaan täällä terveysasioista.

      Toisen henkilöllisyys ei ole tärkeää, mutta mietin olemmeko tavanneet ennenkin koska K. Mikko tuli mieleen. Ei varmaan koska kyseinen K. ei ollut kovin kiva henkilö.

    • Anonyymi

      Miten sä oot ollut koulun ruokalassa syömässä kun silloin on ollut koulut kiinni ja kesäloma alkanut.Ei mee läpi toi sun kertomus.

    • Anonyymi

      siis miten ne napit voi poksahtaa toista ihmistä päin kun pöytä on välissä?ja napit ei irtoa tosta vaan kun olet syönyt.Mihin kohtaan ne napit osu jos kerta pöydän alta ovat lentänee vastapäätä istuvaa ihmistä kohti.Millanen se lentorata oikein napeilla oli.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      126
      806
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      42
      589
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      19
      527
    4. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      515
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      512
    6. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      109
      500
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      451
    8. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      37
      416
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      109
      392
    10. Mies kyllä lähestyy naista

      jos on oikeasti kiinnostunut. Tämä muistutuksena.
      Ikävä
      46
      383
    Aihe