Sovitaanko palsta tapaaminen ens Tammikuulle? Olis kiva nähä minkälaista puutarhatonttua paikalle könyää.. hirvittävät määrät massia kassissaan.
Ajankohta tarkoituksella puolen vuoden päähän.. Että palsta miljonääritkin ehtivät säästää reissun hinnan.
No moido palsta leijonat.
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mä olen täällä jo.
Kyllä se käy jos ette luiki. Olen hesassa liikeasioissa juuri silloin käymässä. Tavataan makkaratalon edustalla ja varautukaa siihen että itkette ensin ja sitten napsaudan pandoiksi jokaisen pallomahan naps vaan ja naps naps vaan! Voin vakuuttaa.
- Anonyymi
Se on hyvä asia minun mielestäni että Farmarimme esiintyy sinisellään kun paniikki päällä, niin ymmärtää hänen mielentilojensa ailahtelut sekä ajatustoiminnan.
Erittäin mukava huomata mitä hän päivittäin ajattelee ja välittää tälle matkailupalstalle, hän näin saavuttaa kaikki tasoisensa samanmieliset.
Buriram on paratiisi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on hyvä asia minun mielestäni että Farmarimme esiintyy sinisellään kun paniikki päällä, niin ymmärtää hänen mielentilojensa ailahtelut sekä ajatustoiminnan.
Erittäin mukava huomata mitä hän päivittäin ajattelee ja välittää tälle matkailupalstalle, hän näin saavuttaa kaikki tasoisensa samanmieliset.
Buriram on paratiisi.Mikä vitun ajatustoiminta, ei tuolla pojulla ole ajatusta tai toimimtaa samaan aikaan, koska se laittaa hengityskoneen akkujensa kapasittetin tänne meille ihailtavaksi.
Kerran oli ihan armoton taistelu tilanne Jorvin sairaalan edustalla. Rollaattori mummo yritti etuilla. Huitasisin sitä pyörätuolista käsin käsilaukulla ja se kaatui siihi liuguoven väliin niin että valkone keppi lens kaaressa ja rillit litisty liukuoven väliin.
Mulla hauskaa ollen. Unohdin huutaa khiai siinä kun oli tilanne päällä mutta huusin jälkigäteen sitten kovan khiain niin että kellohameeseeni tuli sarvi sinne taakse.- Anonyymi
Kun henkilö jaksaa tuota mitä sininen, niin en ihmettele ainoan ihokosketuksensa olevan maksullinen.
Anonyymi kirjoitti:
Kun henkilö jaksaa tuota mitä sininen, niin en ihmettele ainoan ihokosketuksensa olevan maksullinen.
Mulla on resupetteri ollu elämässä ilmaista ihokosketusta mielin määrin. Äiti oli ihan eka, sitten oli kehareiden hoitsu, sitten palvelutalon pirkko ja nyt on hoivakodin reetta. Pyllypuolta ne lähinnä rassaa ja rasvaa kunnan biikkiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1221320
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä511259Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1221183- 1381013
- 100879
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten325814Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82714Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54636Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist49619Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64602