Sovitaanko palsta tapaaminen ens Tammikuulle? Olis kiva nähä minkälaista puutarhatonttua paikalle könyää.. hirvittävät määrät massia kassissaan.
Ajankohta tarkoituksella puolen vuoden päähän.. Että palsta miljonääritkin ehtivät säästää reissun hinnan.
No moido palsta leijonat.
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Mä olen täällä jo.
Kyllä se käy jos ette luiki. Olen hesassa liikeasioissa juuri silloin käymässä. Tavataan makkaratalon edustalla ja varautukaa siihen että itkette ensin ja sitten napsaudan pandoiksi jokaisen pallomahan naps vaan ja naps naps vaan! Voin vakuuttaa.
- Anonyymi
Se on hyvä asia minun mielestäni että Farmarimme esiintyy sinisellään kun paniikki päällä, niin ymmärtää hänen mielentilojensa ailahtelut sekä ajatustoiminnan.
Erittäin mukava huomata mitä hän päivittäin ajattelee ja välittää tälle matkailupalstalle, hän näin saavuttaa kaikki tasoisensa samanmieliset.
Buriram on paratiisi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on hyvä asia minun mielestäni että Farmarimme esiintyy sinisellään kun paniikki päällä, niin ymmärtää hänen mielentilojensa ailahtelut sekä ajatustoiminnan.
Erittäin mukava huomata mitä hän päivittäin ajattelee ja välittää tälle matkailupalstalle, hän näin saavuttaa kaikki tasoisensa samanmieliset.
Buriram on paratiisi.Mikä vitun ajatustoiminta, ei tuolla pojulla ole ajatusta tai toimimtaa samaan aikaan, koska se laittaa hengityskoneen akkujensa kapasittetin tänne meille ihailtavaksi.
Kerran oli ihan armoton taistelu tilanne Jorvin sairaalan edustalla. Rollaattori mummo yritti etuilla. Huitasisin sitä pyörätuolista käsin käsilaukulla ja se kaatui siihi liuguoven väliin niin että valkone keppi lens kaaressa ja rillit litisty liukuoven väliin.
Mulla hauskaa ollen. Unohdin huutaa khiai siinä kun oli tilanne päällä mutta huusin jälkigäteen sitten kovan khiain niin että kellohameeseeni tuli sarvi sinne taakse.- Anonyymi
Kun henkilö jaksaa tuota mitä sininen, niin en ihmettele ainoan ihokosketuksensa olevan maksullinen.
Anonyymi kirjoitti:
Kun henkilö jaksaa tuota mitä sininen, niin en ihmettele ainoan ihokosketuksensa olevan maksullinen.
Mulla on resupetteri ollu elämässä ilmaista ihokosketusta mielin määrin. Äiti oli ihan eka, sitten oli kehareiden hoitsu, sitten palvelutalon pirkko ja nyt on hoivakodin reetta. Pyllypuolta ne lähinnä rassaa ja rasvaa kunnan biikkiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?
HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa711956- 1001849
- 1421753
- 971421
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo351369MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil3171255- 601219
Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1301102Julkisuuden henkilön päiväin päätös
Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa2761056Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta
Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa446953