Kuka heille lyö poikittaista mailaa 24/7?
Arvauskilpailu avoinna viikon päivät.
Palstalaisemme ovat valkoisia lihaa syöviä keski-ikäisiä heteromiehiä.
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Onko sensei huolissaan siitä että poikakavereiden pääseminen yli välimeren keskeytyy kansallismielisten toimesta?
Vaikka vihervasemmisto on naisellinen, äänekäs, aggressiivinen ja väkivaltainen, niin se on Euroopan laajuisesti kuitenkin vain pieni vähemmistö ja katoava luonnonvara.
Monet maat on huomanneet mihin se johtaa jos alkaa ottamaan vastaan elintasosurffareita ja muita ketkuja. Monet maat ei ota enää yhtäkään "pakolaista".
Nauratti kun luin juuri Iltalehdestä kuinka "eurooppalaiset arvot" on vaarassa jos Puolaan valitaan pressaksi kansallismielinen konservatiivi. Hehheh, juu 10% vähemmistöhän sen päättää mitkä on ne "eurooppalaiset arvot"
https://www.youtube.com/watch?v=E-2kVGOmrps- Anonyymi
Laskekaamme kuinka monta arvausta partarouvamme poistaa tämän päivän aikana!
Mulle tuli kerran sanomaan laadukas nainen tasokkaassa yögerhossa, tais olla ostarin bupi, että haluu antaa mulle ilmaseksi koska on hyvän näköinen naama mulla ja sano vielä että muille se maksaa vaikka tosi paljon mutta mulle ei. Ei puhunu omiaan. Nakkas kuuman lastin mun selkään alle minuutin nylkytyksen jälkeen ja pyyhki sen herras miehenä mun kesämekon helmaan.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää2054864Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy374132Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas2002701Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 171262278- 571875
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s1121811- 671764
- 2081624
Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.1521202Martina tienaa itse rahansa
Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.241954