VARMALLE TIEDOLLE

Miltä tuntuu olla aivokuollut?
miltä tuntuu olla vihannes?
miltä tuntuu kun synapsit ei kohtaa?
miltä tuntuu, oi jeesus, miltä tuntuu, ou jeah!
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

is good publicity sanovat jenkkipoliitikot. :)

Yhtäkkiä ajatellen Sinulla on liikaa vapaa-aikaa ja liian vähän tekemistä. Mitä jos ottaisit työvoimatoimistoon yhteyttä? :)

-VT

Äänestä
  • Älä hyvä ihminen ajattele, ellei sinulla ole siihen tarvittavia varusteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RAKKAUDELLA kirjoitti:

Miltä tuntuu olla aivokuollut?
miltä tuntuu olla vihannes?
miltä tuntuu kun synapsit ei kohtaa?
miltä tuntuu, oi jeesus, miltä tuntuu, ou jeah!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu