kaksinaismoralisti

Mies on tapaillut naista jo tovin ja käyttäytyy herrasmiesmäisesti, ei painosta seksiin tms. Samalla kuitenkin haluaa pelkkää seksiä joltain ns helpolta naiselta. Siis mikä kuvio tämä on?
2481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se haluaa seksiä, muttei halua painostaa ketään seksiin.

Äänestä

Keinot vaan ovat kohteliaampia. Tahtonee myös että toinenkin tahtoo sänkyyn omasta vapaasta tahdostaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuutikki kirjoitti:

Mies on tapaillut naista jo tovin ja käyttäytyy herrasmiesmäisesti, ei painosta seksiin tms. Samalla kuitenkin haluaa pelkkää seksiä joltain ns helpolta naiselta. Siis mikä kuvio tämä on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu