Pitäiskö lopettaa?

Anonyymi

Ollaan aloitettu seurustelu muutama kuukausi sitten, asutaan eri paikkakunnilla. Yöllä mies whatsapissa myös toisen kanssa kertoi chattailevansa nykyisin vain platonisesta naisystävän kanssa. Tapaavat satunnaisesti lenkkeilen ja yöllä sopivat seuraavaa yhteistä lenkkiä. Voihan ystäviä olla, mutta miksi sopia lenkistä yöllä? Lopettaisko seurustelun tähän?

6

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pyydä että mies esittelee teidät toisilleen. Jos kiemurtelee sen suhteen, lenkkeily melko varmasti tapahtuu lakanoissa.

    • Anonyymi

      Samanlainen tilanne miehen kanssa ...

    • Anonyymi

      Hoh hoi..miksi te naiset uskotte näitä aivan älyttömiä selityksiä miehiltä. Chättäilee muiden naisten kanssa whats appissa ja sopii lenkkeily aikoja niiden kanssa YÖLLÄ..haloo..En pätkääkään uskoisi äijää. Sen verran munanheiluttajia ja pettureita maailma täynnä nykyään että yhdenkin "red flagin" jälkeen saisi kenkää.

    • Anonyymi

      Älä ole naiivi. Lopeta suhde ennen kuin SINUUN sattuu. Kokemuksen äänellä voin sanoa, että sulla on käsissä pelimies! Joka satuttaa vain sinua!

    • Anonyymi

      En oo lopettanut....on niin älyttömän hyvää seksiä! Mutta nyt eka päivä, kun ei laittanut yhtään viestiä mulle. En laittanut minäkään, jotain pientä olen viestittelytavassa jo aavistanut. Loppu häämöttää. Sain sen mitä lähdin hakemaan, enempää ei tullut.

    • Anonyymi

      Jos on nimikirjaimet j.l kymenlaaksosta niin kerro ihmees lisää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      532
      1736
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      867
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      84
      843
    4. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      796
    5. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      705
    6. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      49
      701
    7. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      2
      677
    8. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      63
      666
    9. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      65
      598
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      533
    Aihe