Nainen tuli metsäpolulla vastaan

Mustikkametsässä olin merenranta alueella, jossa kesämökkejä 1970 luvun jälkeen rakennettuja.
Polkua siellä illalla kävelin ja kuulin puhetta edestä.
Vastaan tuli nuori nainen ja mukanaan miehen köriläs.
Olivat sieniä keräämässä.
Mies kumartui maahan, poimi sienen ja näytti sientä naiselle.
Nainen tervehti minua, mies ei tervehtinyt.
En osaa sanoa oliko naisen seurassa hänen mieskaveri, naisen isä vai naisen veli.
Lämpöinen tunne jäi kohtaamisessa metsässä.

t. Ruma mies
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Raitis mies käy mustikkametsässä ja kuvittelee tapaavansa naisen siellä. Mutta naiset eivä halua miehiin tutustua missään mustikkametsässä.

Viinamies taas juo viinaa ja käy yökerhossa bailaamassa. Hän tapaa ihan oikeasti naisia yökerhossa ja naiset haluavat tutustua viinamieheen siellä.

t. viinamies

Äänestä

Keskiviiva
Suosikkijoukkue Kuopion KalPa
Reilut 3 kuukautta 'höylännyt' samaa naista tiiviisti. Ollaan käsittääkseni jo seurusteleva pari. Nyt kuitenkin käytöksessä naisella tapahtunut muutos. Tietyt jutut pistää epäilemään että hänellä samaan aikaan rinnakkaispano. Etsii parisuhteeseen kykenevää miestä, mutta kaipaa myös jännitystä ja seksiä aivan älyttömän paljon. Sanoi suoraan että harva mies jaksaa hänen halunsa tyydyttää. Lisäksi fantasioi kaikenlaisista seksijutuista ja monelle riittää kuitenkin melko perusseksi ja seksihalut ei kohtaa kokonaisuudessa. Suurin alkuhuuma taittumassa ja se aiheuttanee tälle naiselle jännityksen hakemista muualta. Paljon yhteisiä kiinnostuksen kohteita ja helppoa oloa yhdessä ja seksi toimii, mutta kohtaako jokaisella mittarilla katsottuna.

Silloin kun toista ryhtyy epäilemään valehtelijaksi ja 'pettäjäksi' niin suhde muuttuu kuluttavaksi henkisesti. Selviä merkkejä olemassa siitä että ei olisi ihme mikäli olisi käynyt panemassa jotakin muuta miestä. Haluaisin jatkaa kyseisen 'seksihullun' kanssa, mutta voinko luottaa mitä puhuu. Sanoisi edes suoraan että haluaa panna välillä muita. Luulen tosin että saa tyydytystä siitä kun on salapanoja. On keskustelua aiheesta käyty miten aiemmin toimittu ym. Mutta kuulemma nyt kaikki toisin ja haluaa elää kunnollisemmin. Mutta tiedä sitten mitä ajatella.

Äänestä

On tässä sen verran vireillä, että Tinderiin tuli taas eksyttyä ja tälle / ensi viikolle tullut yhdet treffit sovittua, ainakin alustavasti. Mukavan oloinen nainen siellä olisi kohdattavissa, mutta sitten se mutta... on taas sattumoisin vähän kauempaa. No ei sen kauempaa kuin 2h ajomatkan päässä, mutta kuitenkin. Edellinen oma suhde päättyi siihen, ettei toinen osapuoli lopulta tähän välimatkaan sopeutunut ja eipä siinä voinut paljon itse asialle tehdä. Itsestä tuntui siinä kohtaa, että etänä olisi voinut vielä jatkaakin. Nyt se kuitenkin vähän kummittelee tämän suhteen - antaako itselleen mahdollisuuden ja luvan innostua, jos kuitenkin taas kohta huomaa ettei toimi? Tuli tuossa välillä jo mietittyä että nämä etäsuhteet on nähty. Tässä sitä kuitenkin taas ollaan. On kyllä tämän alustavan treffikumppanin kanssa viestitelty jo vähän syvällisempiäkin ja tuli kysyttyä häneltäkin suhtautumista etäsuhteisiin, mihin tuumasi jottei koe sitä ongelmaksi. Että sinällään tuolle voisi kai antaa mahdollisuudenkin. Ei siinä mitään tieten menetäkään.

Äänestä
  • Oma alkoholismi on niin pitkällä että etäsuhde kaatuu jo siihen etten ole ajokunnossa koskaan. Toki jos nainen tulee tännepäin niin mikäs siinä.

    Vaikka en sinänsä humalassa ole koskaan niin noin 30 olutta menee päivässä niin ei voi ajaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oma alkoholismi on niin pitkällä että etäsuhde kaatuu jo siihen etten ole ajokunnossa koskaan. Toki jos nainen tulee tännepäin niin mikäs siinä.

    Vaikka en sinänsä humalassa ole koskaan niin noin 30 olutta menee päivässä niin ei voi ajaa.

    Jos akalle ei kalja maistu ni antaa olla. Kyllä kunnon mies vetää kännit joka ilta.

    Olen siis henk koht siirtyny masturboimiseen siihen asti jotta sellanen KOFF-lady löytyy :D Mun kaljamäärät päivässä alkaa nelosella.

    KariRunk

    Äänestä

hyvää yötä ja kauniita unia, toivon vain että olet katsonut tämän videon. =)

ihan mielenkiintoista katsottavaa yöksi.

Special Report: Unearthing Nazca

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mustikkametsässä olin merenranta alueella, jossa kesämökkejä 1970 luvun jälkeen rakennettuja.
Polkua siellä illalla kävelin ja kuulin puhetta edestä.
Vastaan tuli nuori nainen ja mukanaan miehen köriläs.
Olivat sieniä keräämässä.
Mies kumartui maahan, poimi sienen ja näytti sientä naiselle.
Nainen tervehti minua, mies ei tervehtinyt.
En osaa sanoa oliko naisen seurassa hänen mieskaveri, naisen isä vai naisen veli.
Lämpöinen tunne jäi kohtaamisessa metsässä.

t. Ruma mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu