hmm. oon nyt tilanteessa pitkästä aikaa että yhden illan jutusta tuli silloin tällöin kahviseura jne..
ajattelin että niin pitkään tää voi jatkua kun koen ite että on ok ja tunteet ei tuu mukaan..
jos tulee ja huomaan että alan pohtia tarkemmin, sitten tiedän että täytyy lopettaa koska tiedän että toinen on reilusti antanut ymmärryksen ettei muuta halua.
mielenkiinnolla katson itseäni miten mieli toimii kun ei ole vähään aikaan näin tapahtunut..
yhden illan jutut on ollut yhden illan juttuja ja enempää ei ole harrasteltu saman ihmisen kanssa..kun se yksi ilta jne.
mielenkiinnolla tsiikaan kun lajittelen itseni helposti ihastuviin että miten muijan käy :D
kertokaa kokemuksia jos vastaavia tilanteita löytyy..
oon sitä mieltä että kun ollaan rehellisellä kentällä niin tää on tosi okei ;)
yhden yön jutusta vakipanoksi..
Anonyymi
1
158
Vastaukset
- Anonyymi
Oon vähän samassa tilanteessa. Oudoksun toisen ehdotuksia tehdä jotain muutakin, mielelläni kyllä teen muutakin, mutta pelkään et tulee liikaa tunteita. Mies sanonu et lähtee jos niin käy kummallekaan. Ollaan kyl sinkkuja molemmat, ei sen puoleen. Onkohan tää sama tyyppi..?!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1001753- 591150
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4401117- 1701043
- 58821
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän130804- 84753
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä47741- 51708
- 57671