ALA-ASTEEN OPETTAJA, SUHTEEN ALOITTAMINEN

Anonyymi

Moikka. olen tällä hetkellä kohta 18 vuotias tyttö. Olen kutosluokalta lähtien kiinnostunut yhdestä sen aikaisesta opettajastani, joka on mies ja hän on suunnilleen 40-50 vuotias. Ala asteella, kun viimeksi olin noin 6 vuotta sitten, tuntui, että hänkin olisi osoittanut kiinnostusta. Esim hän katsoi minua pitkään, avasi oven minulle, ja antoi sen mennä kiinni, vaikka muita oppilaita oli vielä tulossa. Aikoisin kasvaa vielä muutaman vuoden, ja ottaa ehkä sitten yhteyttä häneen. (Asun ala-asteen koulusta n. 1km päässä.) Tiedän hänen etu ja sukunimen, joten voin myös etsiä esim hänen sähköpostin tai puhelinnumeron koulun sivuilta. Voin myös mennä paikan päälle sinne, mutta ehkä se ei ole nyt kannattavin vaihtoehto, kun ei olla moneen vuoteen nähty ja muutenkin. Aikoinaan kutosluokalla, kuulin kun kysyinen opettaja puhui luokkakaverilleni, että olisi eronnut vaimostaan hiljattain. Tottakai minä silloin sain toivon kipinän, että ehkä hän olisi minun takiani eronnut... Vaikka näin ei todennäköisesti asia ole. Muistan hänen katseet, kuin eilisen päivän, ja hän on niin seksikäs ettei mitään rajaa. Haluaisin harrastaa seksiä häneen kanssaan, niinkuin 365 days elokuvassa.. Ajattelen häntä kun itsetyydytän ja muutenkin.. Haluaisin vain juosta häneen syliinsä ja pussata ja halata häntä. En malta odottaa kun näen hänet, ja olen pukeutunut erittäin hyvin häntä varten. Kaikista pahinta olisi, jos olen kuvitellut koko asian, eikä hän ikinä ole kiinnittänyt minuun mitään erityistä huomiota... Monet vanhemmat miehet ovat niiin hyvännäköisiä, en ole ikinä seurustellut kenenkään kanssa, kun säästän itseäni heitä varten.

5

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nyt tyttönen jäitä hattuun. Mietipäs hetki. Jos nyt aloitat suhteen, teet pari kakaraa ja kun lapset aloittaa 1.luokan niiden isä olisi? Noin 50-60 vuotias. Kun sinä olet 40v miehesi olisi 62-72 vuotias vanhus... kun sinä täytät 50 miehesi todennäköisesti on jo vanhainkodissa.

      • Anonyymi

        okyyy


      • Anonyymi

        Aloittajahan sanoi, että mies on nyt 40-50v eli heillä on noin 32-42 vuoden ikäero..? Eli silloin kun aloittaja on 40v, opettaja olisi 72-82 vuotias.. Ei ainakaan yhtä paljon kun Dannyn ja Erika Vikmanin ikäero, mutta silti..


      • Anonyymi

        Ei ainakaa Dannyja kyseinen opettaja vedä.. (MELKEEN)


    • Anonyymi

      Tää on ihan salettii jonku miehen kirjottama :D mitä enemmän hiusraja karannut ja kaljamaha kasvanut, sen seksikkäämpi uh..?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      54
      6167
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      319
      5128
    3. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      160
      4874
    4. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      138
      4676
    5. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      20
      3900
    6. Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?

      Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema
      Asunnot ja asuminen
      20
      2416
    7. Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!

      Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2198
    8. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      24
      1845
    9. Romanttinen ystävänpäivä?

      Millainen olisi hyvä ystävänpäivä hänen kanssaan?
      Ikävä
      73
      1792
    10. Kaisa Juuso eroaa

      Jää välittömästi sairaslomalle. Onko nyt Keskisarjan vuoro?
      Perussuomalaiset
      220
      1562
    Aihe