ALA-ASTEEN OPETTAJA, SUHTEEN ALOITTAMINEN
Moikka. olen tällä hetkellä kohta 18 vuotias tyttö. Olen kutosluokalta lähtien kiinnostunut yhdestä sen aikaisesta opettajastani, joka on mies ja hän on suunnilleen 40-50 vuotias. Ala asteella, kun viimeksi olin noin 6 vuotta sitten, tuntui, että hänkin olisi osoittanut kiinnostusta. Esim hän katsoi minua pitkään, avasi oven minulle, ja antoi sen mennä kiinni, vaikka muita oppilaita oli vielä tulossa. Aikoisin kasvaa vielä muutaman vuoden, ja ottaa ehkä sitten yhteyttä häneen. (Asun ala-asteen koulusta n. 1km päässä.) Tiedän hänen etu ja sukunimen, joten voin myös etsiä esim hänen sähköpostin tai puhelinnumeron koulun sivuilta. Voin myös mennä paikan päälle sinne, mutta ehkä se ei ole nyt kannattavin vaihtoehto, kun ei olla moneen vuoteen nähty ja muutenkin. Aikoinaan kutosluokalla, kuulin kun kysyinen opettaja puhui luokkakaverilleni, että olisi eronnut vaimostaan hiljattain. Tottakai minä silloin sain toivon kipinän, että ehkä hän olisi minun takiani eronnut... Vaikka näin ei todennäköisesti asia ole. Muistan hänen katseet, kuin eilisen päivän, ja hän on niin seksikäs ettei mitään rajaa. Haluaisin harrastaa seksiä häneen kanssaan, niinkuin 365 days elokuvassa.. Ajattelen häntä kun itsetyydytän ja muutenkin.. Haluaisin vain juosta häneen syliinsä ja pussata ja halata häntä. En malta odottaa kun näen hänet, ja olen pukeutunut erittäin hyvin häntä varten. Kaikista pahinta olisi, jos olen kuvitellut koko asian, eikä hän ikinä ole kiinnittänyt minuun mitään erityistä huomiota... Monet vanhemmat miehet ovat niiin hyvännäköisiä, en ole ikinä seurustellut kenenkään kanssa, kun säästän itseäni heitä varten.
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt tyttönen jäitä hattuun. Mietipäs hetki. Jos nyt aloitat suhteen, teet pari kakaraa ja kun lapset aloittaa 1.luokan niiden isä olisi? Noin 50-60 vuotias. Kun sinä olet 40v miehesi olisi 62-72 vuotias vanhus... kun sinä täytät 50 miehesi todennäköisesti on jo vanhainkodissa.
- Anonyymi
okyyy
- Anonyymi
Aloittajahan sanoi, että mies on nyt 40-50v eli heillä on noin 32-42 vuoden ikäero..? Eli silloin kun aloittaja on 40v, opettaja olisi 72-82 vuotias.. Ei ainakaan yhtä paljon kun Dannyn ja Erika Vikmanin ikäero, mutta silti..
- Anonyymi
Ei ainakaa Dannyja kyseinen opettaja vedä.. (MELKEEN)
- Anonyymi
Tää on ihan salettii jonku miehen kirjottama :D mitä enemmän hiusraja karannut ja kaljamaha kasvanut, sen seksikkäämpi uh..?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisa Torpan raskausuutisesta...
Maisa Torppa ilmoitti olevansa raskaana. Yksi asia ihmetyttää ja on ihmetyttänyt aikaisemminkin: Maisa Torpan Instagramissa tykkääjissä/kommentoijiss62330343Naisen vessakäynti suhteen alussa
Mä olin ihastukseni kaa viettämässä viikonloppua. Eka kertaa yövyin miehen luona. Toisen yön jälkeisenä aamuna mulla meni vatsa aivan sekaisin. Oltiin30322494Liikenne topissa
Mitäs liedenpohjassa tekeillä ku kuus kutosen liikenne katkaistu..poliisioperaatio4014125Maisa se jaksaa valehdella
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/28acb452-15ff-470d-80c3-511ad69abec0 Taas on syytön, taas on todisteita jotka jossain vaiheessa paljastaa Ma35611212- 958320