Rakastat ikävöit miestä

Miestä ketä vaan kunhan miestä...
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Joku rakastaa miestä

Äänestä
  • Miesstä....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miesstä....

    Miestä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miestä

    Miestä

    Äänestä

Mutta en miestä

Äänestä
  • Miestä

    Äänestä

aika paljon olet tainnut rakastaakin minua, kun olet kirjoitellut noin paljon minulle.

Äänestä
  • Rakastat miestä?

    Äänestä

  • Vakavaa jos mielestään ei saa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vakavaa jos mielestään ei saa.

    Jotakin miestä aivan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miestä ketä vaan kunhan miestä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu