BLM-Stasevska häpäisi isänmaamme Lontoossa. Mitä vittua tuollainen kommariämmä menee patsaita kaatelevan blm-sakin hengessä määräilemään ja tuhoamaan brittien syväperinteeseen kuuluvan tapahtuman ohjelmistoa. Stasevskan nimi on jatkossa kirjoitettava muotoon Svetlana Stasinskaja murhaorganisaatio Stasin nimeä mukaillen. Nyt Stasinkajan ura on ohi. Hän suhtautuu valkoiseen rotuun vihamielisesti ja umpirasistisesti. Hän on unohtanut mikä rotu klassisen muskiikin loi ja hänetkin koulutti ja nosti julkisuuden valokeilaan. Stasinskaja on siis kiittämätön typerys ja omaan pesään paskoja. Valkoihoisen väestön ei ole mitään syytä kuunnella enää Stasinskajan ääliömäisiä mäkätyksiä eikä vallankaan musiikkia.
Stasevska, BLM ja Proms
Anonyymi
376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Dalia-tyttönen lähetetään kohta kotimatkalle ja sitten sillä ei enää asiaa britteihin eikä muuallekaan klassisen musiikin mekkoihin. BLM-kommunistin karma ei tee hyvää uralle.
Jos Dalia nousee briteissä lavalle, niin hänen pitää varautua siihen, että mätiä munia lentää päähän hehtokaupalla. Nenänvarressa roikkuva puolimätä kanan sikiö ei ole kiva näky?
Mielenkiintoista miten äkkiä Stasevskan siskosparilla on ääni muuttunut. Nyt liputetaan (ymmärrettävästi) täysillä Ukrainan puolesta vaikka itse BLM suhtautuu Ukrainan auttamiseen nihkeästi. Tukee oikeastaan vain sitä teoriaa että koko BLM oli Kremlin hanke länsimaisen yhteiskunnan horjuttamiseksi.