Juuri tuollaisia naiset juuri on. Jättävät kunnon miehet jonkin mitättömän tekosyyn takia.
https://www.seiska.fi/Uutiset/Kihlaus-ohi-hondurasilaiskaunotar-Stephanie-jatti-viinalle-person-Teuvo-Hakkaraisen/1153851
https://www.seiska.fi/Uutiset/Kihlaus-ohi-hondurasilaiskaunotar-Stephanie-jatti-viinalle-person-Teuvo-Hakkaraisen/1153851
Vastaukset 10
Vanhimmat
"– Erosimme jo toukokuussa. Meillä oli liian isoja eroavaisuuksia. En tarkoita vain ikäeroamme, vaan myös ajattelumaailmamme ovat erilaiset.
Lisäksi Stephanielle tuli yllätyksenä, että Teuvolla on taipumusta runsaaseen alkoholin käyttöön."
Stephanie sai selville, että Teuvo onkin juoppo persu.
No joo. Siitä kuitenkin olen stavarma että ei tämä nainen viinan juomisen taki tätä miestä jättänyt. Viina on vaan hyvä tekosyy, siksi kun se on laajalti vallitsevan kulttuurin mielestä hyväksyttävä syy.
Uskonpa, että Tepsukan antama viikkoraha oli tytön mielestä liian pieni.
Persutelkaa ja naureskelkaa Tepsukalle ihan mielin määrin, mutta totuus on, että Hakkarainen on oikeasti aika himskatin kansainvälinen mies. Ollut jo nuoresta ulkomailla, enkä puhu nyt mistään seuramatkoista. Kyllä Hakkarainen kaikki temput tietää ja tuntee. Kunhan vain esittää tyhmempää mitä on.
On sitten todella lahjakas näyttelijä.
Viinames teuvo löytää helposti uuden naisen koska menee baariin juomaan viinaa niin naisia löytyy heti.
T viinamies
Ilman koronaepidemiaa olisi Europan matka järjestynyt ja tutustuminen Suomeen.
Ios tulevaisuus kansanedustajan vaimona olisi näyttänyt lupaavalle tienistin hankinnaksi, olisi käynyt ehkä vihilläkin. Avioeron olisi hakenut ja saanut, kun ensin olisi saanut Suomen kansalaisuuden. Kansanedustajan vaimona se olisi lähes takuu varmaa.
Suomen sosiaaliturva on maailmalla tunnettu asia... ja lottovoitto maahan muuttajalle!
Todennäköisesti....
Aloittajan mielestä siis alkoholistit ovat niitä ”kunnonmiehiä”.
Teuvo on suomalaisten asialla
Teuvo varmaankin kieltäytyi maksamasta enää