Joko se Vedon tv-mainoksesta valehdellut

provoilija on selvillä?
564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älkääpäs nyt pillastuko salaisuuden paljastuttua! Kuka laittoi Vimpelin eli meidän kuntalaisten euroja vedon mainokseen. Kukas se oli

Äänestä
  • Onko se rättiviäpeli

    Äänestä

  • Eihän tmp maksa verojaan Vimpeliin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eihän tmp maksa verojaan Vimpeliin.

    Eihän tmp maksa veroa minnekään kun työ- tai yrittäjäeläkettä ei ole kertynyt senttiäkään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eihän tmp maksa veroa minnekään kun työ- tai yrittäjäeläkettä ei ole kertynyt senttiäkään.

    Mutta sitä enemmän valehtelee Vimpelin Suomi 24-ketjussa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

provoilija on selvillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu