Pitäisikö kokeilla?

50 kymppinen mies haluaisi kokeilla vierasta,jos tunnet samoin niin tavataan viikolla Kanta-Hämeessä
3816
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä juuri tänään Hesarissa juttu viiskymppisestä, Ravintolassa lyöttäytyi naisparin joukkoon ja tarjosi ruuat ja juomat. Loppuillasta sitten miehen kaksi kaveria lyöttäytyi kanssa seuraan. Siitä lähdettiin hotellin yökerhoon. Mies oli jakanut huoneessa kaverinsa kanssa ja nainen oli viennyt puhelimen lataukseen ja yökerhosta mies lähti naisen kanssa hakemaan puhelimen latauksesta. Mitä sitten tapahtui no miehelle vankeutta 2 vuotta ja korvauksia maksettavaksi 13 800 e

Äänestä

Jos sais kerran reissulansa, kyl kelpais nam.

Äänestä

Olen 60 vuotias mies ja kokeillaan vaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

50 kymppinen mies haluaisi kokeilla vierasta,jos tunnet samoin niin tavataan viikolla Kanta-Hämeessä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu