http://www.queenzone.com/queenzone/mp3.aspx?Q=7509
tässä viiminen freddiestä koskaan otettu kuva!!!!
very sad:(
tässä viiminen freddiestä koskaan otettu kuva!!!!
very sad:(
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
http://www.queen.wz.cz/pics/freddie/freddie56.jpg
tässä on toinen
...Kun rupeaa toisten miesten pakoputkia rassaamaan...
Ihan oikein sille pakoputken hoonaajalle !
Kaikille homoille aids, kaikki homot yhteen saareen ja pommi päälle !
KAKE,
heterohevari
En pidä homoista. En ollenkaan. Mutta Freddie Mercury oli hyvä laulaja, ja vanhempi Queen oli hyvä bändi. Mielestäni Freddien homous ei vaikuta siihen. Mutta kuten sanottu en todellakaan pidä homoista. Mutta pystyn kuuntelemaan hyväämusiikkia miettimättä sitä, että laulaja sattui olemaan homo.
homoja, mutta sille ei voi mitään kun joku Freddie Mercury tai Rob Halford tekee niin halvatun hyvää musiikkia. Queen ja Judas Priest rulaa!
taitaa olla kake ittekin homo ku ei tajuu et meille jää enemmän naisia ku homot kattelee toisiaan. kake on säälittävä urpo. ei mikään hevari vaan hintti hip
hoppari.
Miksi vihaat homoja? Ovatko he tehneet sinulle tai muille ihmisille jotakin? Itsekään en pidä siitä, miten he sekstailevat. Mitä sitten? Asia ei kuulu minulle, eikä vaikuta minuun millään tavalla. Miksi siis vihaisin homoja? ei ole pienintäkään syytä.
Vihaatko tummaihoisiakin?
Varo vain ettei homo tule liian lähelle. Homoseksualismi voi tarttua sinuun. Sitten saat samalla myös aidsin.
Aivan, miksi vihata homoja kun silloin meille heteroille jää enemmän naisia! :D
mikä on surullista? Kaken mielipide homoista. Itse on varmaan joskus joutunut sellaisen raiskaamaksi ja saanut elinikäiset traumat. Voi sua raukkaa... Niisk niisk.
Kuinka kehtaat! Mä itken freddien takii! Nyt aloin itkee teiän takii miten te voitte! Se oli 1000000000000000000000000000000000 kertaa parempi ihmine kuin te! Se oli hyvä ihminen on sil paljon välii jos tykkää samasta sukupuolesta!? Häpeäisitte vähän! Se oli niin mahtava laulaja että ei tule toista!
Ja freddie ei ollut homo vaan Bi-seksuaali (ihan jos joku ei tienny)
Fredi oli pakoputkipoikia. Ei hyvä!
Kuvitella minkälainen oli Freddien ajatusmaailma viimeisinä kuukausina.:(
Onks Queen Hevii WTF ? Mitä ihmettä oon pitäny sitä lähinnä pop/rock musiikkina.