autakaaa pliis

mä oon vasta 10 ja mulla on ollu poikaystävä jonka jätin sen takia että kaveri sano niin kertokaa miten saan sen takas
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ottamalla sen takaisin.

Äänestä

Älä kuiteskaa pompottele tuota jätkää. Mieti enstex ookko nää tosissas, ennenku kysyt alkaaks se uuestaan oleen. Ja älä enää usko kaikessa kavereitas.

Äänestä

sano sun kaverille että se ei päätä

Äänestä

Saakelin satulanhaistelija

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mä oon vasta 10 ja mulla on ollu poikaystävä jonka jätin sen takia että kaveri sano niin kertokaa miten saan sen takas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu