VOI EI :`(

EI EI EI :( Tänään olen syönyt, tai siis... en tiiä miks ees.

Söin kuitenkin tänään 2 suklaalevyä, 2pussia lontoon rakeita, 3pussia sirkusaakkosia ja 5eurolla makuunista karkkia. Yhen sipsipussin ja vähän limua :( MÄ EN LAIHDU KOSKAAN! Ja sit, no kävin mä aamulla puolen tunnin lenkillä ja jöin kahvia :( :( :( NYYH :(
5588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

.. tuolla menolla. Kannattaisi ehkä "vähän" yrittää hillitä itseään.

Äänestä

siis tommosta määrää karkkia ei vedä sikakaan vinkumatta!!!!!!! Ja jos sä nyt tommoset määrät mässyy pystyisit vetää (ilman että laatta lentää!)niin en ihmettele yhtään,että on painon kanssa ongelmii,eikä laihdu,EI SITTEN MILLÄÄN!! tässähän on nyt vaan homman nimi se että kunhan huvikses vaa kirjottelet tänne tommosta paskan jauhantaa,millä ei oo totuuden kanssa mitään tekemistä.TYHMÄ ON SE JOKA LUULEE TON KIRJOITUKSEN OLEVAN TOTTA (haloo!noi mässy määrät,miettikää ihmiset,taas joku "netti-häirikkö"pitää hauskaa)

Äänestä

viestin kirjoittajalla on selvästikin BED eli ahmimishäiriö ja siihen pitää hakea apua!!!

Äänestä
  • niin,mähän jo äsken kirjotinkin oman epäilykseni,mutta toisaalta,saattahaan ko.henkilö kärsiä ahmimis-ongelmasta,mutta jos näin on,tuo ei todellakaan ole lievimmästä päästä,tuo on ihan kauheen hirveen sairasta,apua pitäis jo saada,tai sitten pitäiskin vaan hakea apua valehtelemiseen ja siihen että ei oo mitää tekemistä,ku pitää kirjotella tänne noinki lapsellisia väittämiä,oli miten oli,niin avun tarpeessa joka tapauksessa tuo kaveri,vai mitä immeiset sanotte?????

    Äänestä

Jos sinä et tuolla touhulla laihdu, niin entäs mä..

Juoksen joka viikko 32km lenkkeilyä (nopeudella 1Km/5min).

Syön kevyesti, kuten...
- ruispuuroa ruisleipää/näkkäriä rasvaton maito
- tuoresalaatilla (vähän lihaa mukaan) ruisleipä rasvaton maito.
- nahaton broilleri rasvaton maito

Eli syön useasti päivässä, sen verran että nälkä just lähtee..

En syö karkkeja/sipsejä/jätskejä enkä muutakaan turhaa ole syönyt tänä vuonna.

Tätä touhua on harrastettu jo 3 kuukautta ja silti läskiä riittää, tosin on sitä lähtenytkin siitä mitä sitä oli alussa =D.

Ei kait ne tuommoisella mussutuksella läskit lähe, jos tälläkin touhulla helvetti meinaa jäätyä ennenkuin läskit lähtee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäonnistuja kirjoitti:

EI EI EI :( Tänään olen syönyt, tai siis... en tiiä miks ees.

Söin kuitenkin tänään 2 suklaalevyä, 2pussia lontoon rakeita, 3pussia sirkusaakkosia ja 5eurolla makuunista karkkia. Yhen sipsipussin ja vähän limua :( MÄ EN LAIHDU KOSKAAN! Ja sit, no kävin mä aamulla puolen tunnin lenkillä ja jöin kahvia :( :( :( NYYH :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu