Olisit aika ruma mies

Ilman tuota tukkaasi. Ei kannata leikata 🤔
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joskus se tukkareuhka pelastaa paljon.

Äänestä

Jotkut hyväksyvät rumuutensa. Turha yrittää olla jotain mitä ei ole. Ja mitä se muutenkaan hyödyttää miellyttää jotain palstakyylää, joka ei irl saa suutaan kuitenkaan auki, kehuakseen tai edes haukkuakseen?

Äänestä

Sinäkin olisit kaunis , jos et olis noin r...

Äänestä

Miksi tämmösii pitää kirjottaa. Ilmeisesti näistäkin joku saa hyvää oloa. En edes vitsinä ymmärrä. Ilkeitä kommentteja helpompi antaa kuin hyviä

Äänestä
  • Viitseliäisyyden ja vaivautumisen risteytys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ilman tuota tukkaasi. Ei kannata leikata 🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu