Okei,
siis olemme olleet viitisen vuotta yhdessä. Naisella on lapsi, asumme erillään mutta olemme nähneet joka viikonloppu pe-su ja lomat viettäneet yhdessä.
Nykyään seksielämä on kuollut. Ei kosketusta, ei hyväilyä, ei todellakaan seksiä. Viime kerralla kun yritimme, se tuntui ainakin minusta lähinnä työltä joka piti hoitaa loppuun. Riitelemme. Tosin olemme melkein alusta asti riidelleet ihan kaikesta. Pidän silti hänestä, ja hän minusta.
Olemme molemmat ärtyneet tilanteesta. Hänellä on tapana päästää suustaan mitä sattuu kun on vihainen, mutta hän on kuitenki pari kertaa ja ihan järjissään sanonut, että vois olla parempi että nähtäisi muitakin. Kunhan hän ei saa tietää. Ja kerran, että jos minulle tulee parempi olo siitä että kiksautan jotakuta, siitä vaan.
Olen kyllä huomannut, että haluja on ihan pirusti, meinaa hermot mennä. Tämähän kuulostaa kätevältä ratkaisulta. Mutta koska meidän viestintämme on mitä on, vieläkin mietin että pitäisikö ottaa tosissaan.
Kommentteja?
Luvan kanssa?
0
151
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253