Pitkän suhteen jälkeen vaimo jätti

Anonyymi

Olen mies keskiaikainen 22 vuotta saman naisen kans ja naimisissa. 2 vk sitte hän vain pääti jättää mut. On ollut niin masentunut olo ja vielä kaupan päälle hän myönsi että on jonkun miehen kanssa on chatailut sala noin 3 vk ( epäillen enemmän) . Tarvitsen neuvoja naimisissa, aikuinen lapsi, koira ja talo. Ulkomaalaistaustaisen olen ja ei lähi perhettä. Hänen perhe on ollu mun perhe täällä Suomessa.

1

231

Äänestä

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ota lakimies/-nainen että (jos olette avioliitossa) avioerossa omaisuutenne menee rehelliseen jakoon.

      Keskittäydy omiin harrastuksiisi. Ala lenkkeillä, mene ulos joka päivä vähintvän pariksi tunniksi. Aivosi tarvitsee happea! älä vaivu synkkyyteen. On paljon ihmisiä jotka ovat käyneet saman läpi. Tuo sattuu, muuta sen yli voi päästä!

      Jos tuntuu oikein vaikealta, hae seurakunnastasi apua. He kuuntelevat sinua ja heillä on vaitiolovelvollisuus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      216
      1039
    2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      864
    3. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      98
      821
    4. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      215
      784
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      68
      687
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      48
      609
    7. Panettaako sua

      Yhtään?
      Ikävä
      46
      593
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      566
    9. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      77
      534
    10. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      513
    Aihe