Taas on hulluilla päivillä suuret määrät miesten boksereita alennuksessa, kymmeniä eri valmistajia ja malleja, mutta joukossa ei ole yhtäkään alushousua jossa olisi sepalus.
Kuuluuko Stockmannin asiakaskuntaan ja henkilöstöön ainoastaan sellaisia miehiä, jotka laskevat housut nilkkoihin ja käyvät pienelläkin tarpeella aina istualteen? Onko Stockmannin miestenvessoissa pisuaareja? Haluaako Stockmannin tuotevalintapäällikkö välttää pisuaarien likaantumista ja säästää siivouskustannuksissa, kun miesten pitäisi käydä pöntöllä istualteen ja välttää myös pisuaarien käyttöä?
Sepalus puuttuu Stockan boksereista
9
313
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä mies se pisuaaria nykyään tarvii ?
- Anonyymi
Koska hän on setämies....
- Anonyymi
Stockalla myydään Schiesser retro boxer brief alushousuja, joissa on sepalus, ja muutenkin ovat komeat ja tyylikkäät bokserit tyylikkäällä kuvioinnilla.
Juuri tuollaisia kaikkien alushousujen pitäisi olla, mutta noiden lisäksi löytyy vain transhenkisiä low rise pikkuhousuja ilman sepalusta. - Anonyymi
putin
- Anonyymi
tuo pieni mutta putin...
- Anonyymi
stockalla ei myydä kohta kuin Putin...
- Anonyymi
Mihin sepalusta tarvitaan? Alkkareissa on vyötäröllä kuminauha joka venyy ja ihan se kuseminen onnistuu housujen vetoketjun aukosta ilman napin ja vyön aukomista. En ole ikinä käyttänyt sepalusta, vaikka sellainen olisi ollut.
Ei sitä varmaankaan siksi ole pois jätetty, että sitä haluttaisiin käyttää.- Anonyymi
Sepalus parantaa alushousujen käyttömukavuutta ja mahdollistaa pisuaarin käytön, ilman että muiden miesten tarvitsee tietää onko tapana ajella munakarvat.
Ilman sepalusta yleensä vain istuu pöntölle ja vetää housut nilkkaan, sen sijaan että venyttäisi vyötärönauhaa alas.
- Anonyymi
Sepaluksen kautta onnistuu myös helpommin suihinotto
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2363526- 623168
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I712718Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk362576Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve852175Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä851929Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro231912Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401842Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.931721Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691073