Ihannenaisen ikä

Anonyymi

Naisen ihanneikä on 20 vuotta. Mitä kauemmas siitä nainen vanhenee sen huonompi. Parikymppisellä on kaunis iho, timmi, roikkumaton vartalo ja luonne joka ei ole katkeroitunut. Olen jo paljon vanhempi mutta nuoren haluaisin.

11

351

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitäs jos on lääkitys kesken ja kikuli teipattu
      Prsvakoon.Huomaako sen jos äiti on pikkupojasta hokenut ,että pian tuo paha
      leikataan pois ja sinusta tulee tyttö.Herätkää
      nuoret tämä on teidän kaunis tasa-arvo
      ,jota minä sanon sairaudeksi.

    • Anonyymi

      Olet todella lapsellinen ja yksinkertainen ihminen. Hanki itsellesi viisautta.

    • Anonyymi

      Kannattaa katsoa sinne peiliin. Miksi kukaan parikymppinen nainen ottaisi riesakseen keskenkasvuisen, elähtäneen ja vieläpä pinnallisen vanhan äijän?

    • Anonyymi

      Onneksi olen jo pian 29 niin ei tarvitse miellyttää kaltaisiasi pelkän ulkonäön perässä meneviä äijänreppanoita. Vaikka kaunis olen edelleen, haluan miehen joka rakastuu minuun syvemmin kuin johonkin pelkkään ulkokuoreen joka muuttuu lopulta kaikilla.

    • Anonyymi

      Ooookkei. Sovitaan nyt sitten niin niin saat sielullesi rauhan. Parikymppinen on paras ja sinä tietty sellasen saat ku oot niin ylivertaisen hyvä. Näistä aloituksistasi päätellen ainaki. Muusta en tieä kun en oo habitustasi nähnyt. Ja kun se parikymppinen ei parikymppisenä pysy niin onneksi voi aina vuoden välein vaihtaa. Sullehan se ei tiukkaa tee kun ylivertainen oot satayks vuotiaanaksi vaikka haudassa makaisit luuna ja nahkana! Ai että mä ihailen sua muttei mulla tollaseen kultakimpaleeseen oo mitää mahkuja kun en oo enää parikymppinen. Ai kamala mikä menetys. Miten selviän tästä.?! Vastaus, en mitenkään.🦋

    • Anonyymi

      vanha viisaus naisen parhaat mitat. ikä 90 hehtaareja 2000 ja 40kuumetta.

    • Anonyymi

      Komppaan tätä

      • Anonyymi

        Jep,,,


    • Anonyymi

      Vaan et saa. Luuletko että ketään nuorta kiinnostaa kaltaisesi nuoruuden perässä juokseva vanha reppana, joka ei ole aidosti naisesta Ihmisenä kiinnostunut? Sinut kierretään kaukaa.

      • Anonyymi

        JA MISTÄ SÄ SEN TIEDÄT MISTÄ NAISET TYKKÄÄ


    • Anonyymi

      Paas lemottaja vaippa ettei tuu vahinkoo

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      30
      5073
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      70
      1961
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      113
      1837
    4. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1804
    5. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1700
    6. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      6
      1569
    7. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      235
      984
    8. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      921
    9. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      44
      907
    10. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      853
    Aihe