Lotta ja ludem nyt loppu palstailu!!!!!!!!!!

Tämä on käsky jota yksikään ei ylitä eikä alita. Jokainen välittömästi pois täältä palstalta ja jos löytyy joku joka ei ole vielä nelosen omistamaa mediaa niin sitten voimme kirjoitella siellä. Ja varoitan Kaisa sinua että näin vakavalle asialle et saa millään hymiöllä ottaa kantaa.

5

184

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä helvettiä 🤔🤣😂herttuatar täällä riehuu. Ota rauhallisesti 🍒. Tuliko ikävä meitä.

      • Lotta 😠😠😠😠tottele välittömästi ja poistu välittömästi täältä. Jopa minä ymmärrän ettei 🍒ihan kevein perustein tullut tänne meitä häätää. Ja jos joudun varoittaa sinua kertaakaan nii lupaan että sun ei tartte olla ikinä auringon alla ruskettuakseen. Annan sulle pysyvät värit naamaan jollet heti poistu palstalta.


      • Ludembiz kirjoitti:

        Lotta 😠😠😠😠tottele välittömästi ja poistu välittömästi täältä. Jopa minä ymmärrän ettei 🍒ihan kevein perustein tullut tänne meitä häätää. Ja jos joudun varoittaa sinua kertaakaan nii lupaan että sun ei tartte olla ikinä auringon alla ruskettuakseen. Annan sulle pysyvät värit naamaan jollet heti poistu palstalta.

        Mä aloin juuri viihtyy täällä. Mutta koska kike käskee niin poistun tietenki täältä heti mutta sinua en ludem pelkää enkä ota käskyä vastaan kuin vain 🍒herttuatar saa käskee.


      • Anonyymi
        Lottalove kirjoitti:

        Mä aloin juuri viihtyy täällä. Mutta koska kike käskee niin poistun tietenki täältä heti mutta sinua en ludem pelkää enkä ota käskyä vastaan kuin vain 🍒herttuatar saa käskee.

        Jahas johtajaa kaivataan. Onko valmista vai ei?
        Toimintaa kaivataan hiljaa mennään fitysixty hommat luistaa kun voidellaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jahas johtajaa kaivataan. Onko valmista vai ei?
        Toimintaa kaivataan hiljaa mennään fitysixty hommat luistaa kun voidellaan.

        Jatkaa tai ei asiaa tai ei on aika soittaa sinfoniaa ja mennä nukkumaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2185
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      791
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      780
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      696
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      511
      686
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      630
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      60
      570
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      570
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe