Huh öhuh .

21olut menönyt tänöön .
581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

A-klinikka,haimatulehdus,maksakirroosi.

Äänestä

Marinin juo olutta. Suomi nousuun!

Äänestä

Pari toppaa Belmonttia ja 12-pack Sandelssia.

Äänestä

Nallejuomaa mennyt reilusti.

Äänestä

Hei eihän pelkät kaljanjuojat ole mikään ongelma yhteiskunnalle jos ei se ole sitä yhteikunnalle.

Siinä vaiheessa kun kaljanjuojan rahat loppuvat ja sitä myöten perheestä leipä, se on ongelma.
Siinä kohtaa tästä tulee todennäköisesti kaupunkisi/kuntasi sosiaalipuolen ongelma.

Näin se vaan menee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

21olut menönyt tänöön .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu