Vaalitaisto saa uusia piirteitä usassa

Saa nähdä joutuuko tiilenpäitä lukemaan https://www.oikeamedia.com/o1-144711
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Giuliani Boratleffassa hotellihuoneessa vetskari auki.

Äänestä

Nuo ovat niitä naamioituja valeuutissivustoja. FEIK NYYS!

Terv: sukupuolettomuuden tutkija (emerita) Tampereen yliopiston tiedotusopin laitokselta.

Äänestä
  • Hah, eipä se Suomen rajojen ulkopuolinen uutisointi voi kaikki olla fake newssia, eli samaan aiheeseen olen törmännyt muuallakin, paitsi Suomen valtamediassa =D

    Äänestä

Yllättyikö joku?

Äänestä
  • No ei yllätä, tätä olen kirjoitellut aiemminkin että nuo demokraatit on itse asiassa "demonikraatteja". Mutta toki jos liberaalit ja muut suvakit väen väkisten haluaa äänestää nuo demonit valtaan ja on enemmistö, niin demokratiaahan sekin toki on.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saa nähdä joutuuko tiilenpäitä lukemaan https://www.oikeamedia.com/o1-144711

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu