Vaimoni on siis neljännellä kuulla raskaana, ja hän on voinut koko raskauden ajan todella huonosti. Useimpina päivinä hän pystyy vain makaamaan sängyssä pahoinvointien takia. Pissaa ei pysty pidättämään enää juuri lainkaan vaan tarvitsee vaippoja. Silti ei ole tarvetta olla sairaalassa, joten olen hoitanut häntä kotona. Eräs vaimon naispuolinen ystävä asuu meillä tällä hetkellä, ja hoitaa vaimoani silloin kun olen töissä. Eilen tilanne oli kuitenkin jotenkin ajautunut siihen, että vaimo oli pyytänyt ystäväänsä hoitelemaan hänet vibraattorilla. Kaveri oli sitten tehnyt työtä käskettyä. Ymmärrän, että vaimollani on himoja, kun seksistä ei tule pahoinvoinnin takia mitään. Olen silti loukkaantunut, että hän pyysi käsittelyä ystävältään eikä minulta. Onko tämä muiden mielestä pettämistä, vai pitäisikö yrittää unohtaa koko juttu?
Nainen hoiteli raskaana olevan vaimoni
16
673
Vastaukset
- Anonyymi
Voihan sitä olla raskaana kaikenlaista, vaikee sanoo. Vaimoni pysty seksiin koko raskaus ajan, kolmisen viikkoo ennen synnytystä oltiin vielä yhdynnässä, itse olin et ei kai nyt enää mutta kun vaimo halus niin homma hoidettiin.
- Anonyymi
Just näiden viestien takia en halua enää lukea palstalla tiedät mitkä viestit minua ärsyttää nii miksi annat niiden viestien edes tulla läpi. Oli nyt keneltä tahansa nii tiedät että noi tollaset viestit ärsyttää minua todella paljon.
- Anonyymi
Kolme viikkoa ennen on vielä kohtuu asia,
mutta miehen täytyy tarvittaessa auttaa
vaimoansa joka hetkessä,vaikka ei itsellä
olisi yhtään tilanteessa haluja. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Just näiden viestien takia en halua enää lukea palstalla tiedät mitkä viestit minua ärsyttää nii miksi annat niiden viestien edes tulla läpi. Oli nyt keneltä tahansa nii tiedät että noi tollaset viestit ärsyttää minua todella paljon.
Rakas en ole raskaana.
- Anonyymi
Seksillä on kautta maailman yritetty käynnistää synnytystä ja hoitaa jos mitäkin
ongelmaa,koska naisen olotila on todella epämukava raskauden aikana.Kysyy miestä
kun erotiikka ei ole hitustakaan ja siinä
on kyse vain suorituksesta miehen ja naisen
välillä.- Anonyymi
Siinäpä suoritat sitten seuraukset kun nähdään. Huora olet
- Anonyymi
Spermasta liukas kohdunkaula auttaa synnytyksessä
- Anonyymi
Jopa neuvolan täti sanoi että seksi käy vielä ihan hyvin lopussakin kunhan on hellä.
- Anonyymi
No mitä tuosta.
- Anonyymi
Ettei satu kaalimato.
- Anonyymi
Taitaa olla vähän muitakin ongelmia kuin raskaus, jos ei pysty pissaakaan pidättelemään.
- Anonyymi
Et sitten sattunut osaamaan lukea tätä provoa sairaaksi saduksi alkujaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Et sitten sattunut osaamaan lukea tätä provoa sairaaksi saduksi alkujaan?
En tietenkään. Pohdin lähinnä, että onko aloittajan morsmaikku ehkä koirille sukua, kun on tuossa vaiheessa noin kovasti paksuna.
- Anonyymi
ei pysty samaistumaan vaimoon, mutta vibraattoriin voisin
- Anonyymi
vaimoa pitää rakastaa, palvoa, lahjoa....
- Anonyymi
Naiset ovat arvaamattomia raskaana, mieli teot vaihtuu paljonkin, minä kuitenkin kelpasin tyydyttämään puolisoni seksihalut raskausaikana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli439518"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn544136Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.553737Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1292724Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi1102565Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen
Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji1542345Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on271997Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait191724Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.331497- 711317