Hugo boss rannekelloon kello on ulkoapäin todella massiivinen 40-50mm kellotaululla niin kyllä tuntui hassulta kun sen aukaisi isot kuoret ja aivan tyhjä sisältä keskellä oli pikkurillin sormenpään kokoinen koneisto. Kyllä rupesi halvalta tuntumaan ei varmaan koneiston arvo montaa euroa ole. Kansi kiinni ja boss teksti maalataan päälle ja myydään plus miinus 200eurolla. Alle satasen leijonassakin huomattavasti isompi koko kellonkokoinen koneisto ja laadukkaamman näköinen. No patteri vaihdettu kumminkin ja kello taas käy.
Vaihdoin patterin
5
77
Vastaukset
- Anonyymi
Sellaisia nuo perusbrändien kellot on.
- Anonyymi
Osta Lidlistä Auriol niin et maksa turhasta. Hinta/laatusuhde 10
- Anonyymi
Sä oot niin ihana kun jaksat mainostaa kiinalaista rihkamaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sä oot niin ihana kun jaksat mainostaa kiinalaista rihkamaa.
Onko aloituksessa mainittu Hugo Boss kello millä tapaa parempi kuin Auriol jos brändiä ei lasketa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko aloituksessa mainittu Hugo Boss kello millä tapaa parempi kuin Auriol jos brändiä ei lasketa?
Nyt osuit asian ytimeen! Niinpä niinpä sitä sopii miettiä. Avatkaapa piruuttaan se lidlin auriol kellä se nyt sitte sattuu oleen että onko minkälainen sisältä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921816- 851272
- 1101133
- 751011
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 36752
- 47751
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683