Puhuu minulle

Sinä mies, tiedät kyllä, että meillä on jonkinlainen selittämätön yhteys, puhuu minun kanssa, kirjoita minulle, jotain merkkejä sinusta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt on semmoinen homma, että kun otat yhteyttä IRL, niin puhutaan, muuten ei.

Äänestä

No, jos siirrytään taas siihen telepatiaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sinä mies, tiedät kyllä, että meillä on jonkinlainen selittämätön yhteys, puhuu minun kanssa, kirjoita minulle, jotain merkkejä sinusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu