Onko kellekään käynyt näin? Iskin baarista yhen tosi hyvännäkösen jätkän,jonka kanssa luulin haluavani s..No mies ainakin halusi vaan s,koska puheet olivat sellaiset..Ajattelin etten halua seurustella koska lopetin juuri 2v.kestäneen seurustelusuhteen..En pystynyt tämän baari-miehen kanssa s,koska en tuntenut mitään häntä kohtaan,näin vain kuoren ja se olikin ainut mikä miehessä kiinnosti..Mikä mussa on vikana? Olen kai liian tunteellinen vaikka joskus tuntuu etten haluaisi:/..seurustelusta tulee vaan sydänsuruja,mut yhdenyönjutut on itsepetosta..kohtalotovereita??
En iske enää yhtään miestä..
Tuhkimo
72426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...kun et pysty kirjoittamaan sanaa seksi. Vai mitä tuolla s:llä meinasit?
Jos sun mielstä 19-vuotias on lapsi,ni niin kai sitten..eikös tota seksi sanaa toitoteta nykyään ihan tarpeeksi joka luukusta? Oon kyllästyny koko sanaan..olen kai parantumaton romantikko
Minustakin seksi on herkkä ja tunteellinen asia, enkä siksi haluaisi kokeilla yhden illan juttua. Siinä ei ole minusta mitään ylitunteellista, sillä seksi on tunteita herättävää ja intiimiä kanssaoloa. Epäluonnollisempaa on minusta seksin irrottaminen alkuperäisestä konteksistaan eli parisuhteesta.
Nyt oon kyl löytäny onneni mut kun oli noit juttui ja oisin halunnu sitä seksiä niin aina oli kundit sitä mieltä, et sun kans on vaan niin mukava jutella. (sä osaat kuunnella)
ehkä etsin niist sitä, et ois vaan se joku kuka ottais kainaloon ja halais.
Panotexiä pintaan, niin vanhallakin notkistuu. tai jotain...
Kyllä näitä löytyy.. siis tunteellisia ihmisiä. seurustelin kolme vuotta, ja vihdoin suhde loppui. vietin railakasta sinkku elämää ja bongasin kerran jos toisenkin miehen baarista, ja LUULIN haluavani s heidän kanssaan. No voi olla että halusinki, mutta siitä ei tullut mitään. siis en itse saanut niistä mitään. olen myös liian "tunteellinen" harrastaakseni seksiä sellaisen kanssa jota kohtaan en tunne mitään.