Voi voi se on lauantai

Todella tylsää on, voisi mennä jo nukkumaan.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On juu menen kohta nukkumaan ja nukun 14 tuntia.

Äänestä

Käy vaikka ulkona haukkaan vähä happea.

Äänestä

OTA MUKAVA ASENTO SOHVALLA, KÄÄPIÖPORNOA JA MUUTA SAIRASTA MATERIAALIA INTERNETISTÄ ESILLE JA KALJA KÄTEEN.

Äänestä

Kyllähän sitä keksii vaikka mitä tekemistä.

Syö jotakin hyvää, kuuntele musiikkia, katso joku elokuva, lue lehtiä tai kirjaa, soita jollekin ystävälle, käy ulkoilemassa.

Kyllä se väsy unohtuu, kun on mielekästä tekemistä. 🥰

Äänestä

Minulla ei ole koskaan tylsää - vaikka se on tavoitteena...

Äänestä

Talvi tulee niin ei sitä jaksa edes ulos lähteä muuten kun pakolliselle kauppareissulle. Nukkua voi 12 tuntia vähintään ja loppu ajan pelaan pleikkaria. Liikuntaa saan kuntopyörästä kotona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Todella tylsää on, voisi mennä jo nukkumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu