Kansalliskaarti erikoisjoukot laskivat äänet uudestaan ja tsot tsot.
Trumpilla yli 70 miljoonaa ääntä, Paska- Bideellä vain reilut 20 miljoonaa. Tarkistus suoritettiin vesileiman avulla, Bideellä roimasti väärennettyä, mutta tämähän oli jo etukäteen tiedossa ja Bidee itsekin kertoili seniiliyttään laajasta vaalipetoksesta. Kamalahurttaa ja Bidee lakeijoineen tuomiolle valtiopetoksesta ja vallankaappauksen yrityksestä.
Sopisivatko nämä Guantanamoon vai sähkötuoliin paremmin?
Trump voitti vaalit ylivoimaisesti
20
76
Vastaukset
- Anonyymi
Kehitysmaalaismedia kertoilee jo innoissaan Bidenin hallinnosta. Ovatko nämä sanoma-ylemediat jne. rikos- kumppaneita ja osalliset laittoman vallankaappausyrityksen peittelyyn, terrorismiin yms.? Kyllä niin voi melkein sanoa.
Mille vankileirille ne sopisivat?- Anonyymi
Sun foliohattus vuotaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sun foliohattus vuotaa.
Mikäs tässä kun Bidee itsekin myöntänyt.
https://youtu.be/WGRnhBmHYN0 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikäs tässä kun Bidee itsekin myöntänyt.
https://youtu.be/WGRnhBmHYN0Trump-fasistien propagandakoneisto toimii nyt täysillä eikä vanhoissa laeissa vdeoväärennöksestä joudu valtiopetossyytteeseen. Ja aukoton repulirintama senaatissa tunnetusti estäisi syytteen etenemisenkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trump-fasistien propagandakoneisto toimii nyt täysillä eikä vanhoissa laeissa vdeoväärennöksestä joudu valtiopetossyytteeseen. Ja aukoton repulirintama senaatissa tunnetusti estäisi syytteen etenemisenkin.
Kansalliskaarti tutki 10 miljoonaa ääntä ja totesi niistä 14 miljoonaa väärennetyiksi...
- Anonyymi
Noinko koville ottaa kun ottaa kunnolla kuokkaan?
- Anonyymi
Soo soo 🤫, eipäs nimitellä ihmisiä shiteiksi(💩), se on vasemmiston alaa.
- Anonyymi
Toivottavasti Trumppi pistäis jonkun kunnon rähinän ees pystyyn. Sil luulis olevan munaa siihen. Tai voi olla pelkurikin, aika näyttää.
- Anonyymi
Hehe. Jotkut Bideen 'äänestyslipuista' oli palautettu postitse vain päivä sen jälkeen kun ne oli lähetetty. Jotkut lipukkeet oli palautettu jo ennenkuin ne oli lähetetty jne. Hohhoijaa...
https://mobile.twitter.com/themarketswork/status/1326240644067553281 - Anonyymi
Mitä varten kirjoitat tuollaista valhetta ?
Kukaan ei ole laskenyt ääniä uudestaan.
Uudestaan kaikkien äänien laskuun kuluisi vähintään viikko.
Baiden on voittanut nämä vaalit ja hyvä niin! - Anonyymi
Tuo vesileimajutun on DHS debunkannut.
- Anonyymi
Voi olla. Kaikkihan täällä on toisen tai kolmannen käden tietoa. Että sama vaikka siteeraa Nostradamus.
Nostradamus ennusti, että väärä trumpetti aiheuttaa hulluutta ja saa aikaan Bysantin lakien vaihtumisen. Onko väärä trumpetti Bibee koska vaalipetos ja Bysantti USA tai Venäjä?
https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/news/weird/1356169/nostradamus-election-prediction-did-nostradamus-predict-who-will-win-us-election-2020-evg/amp - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi olla. Kaikkihan täällä on toisen tai kolmannen käden tietoa. Että sama vaikka siteeraa Nostradamus.
Nostradamus ennusti, että väärä trumpetti aiheuttaa hulluutta ja saa aikaan Bysantin lakien vaihtumisen. Onko väärä trumpetti Bibee koska vaalipetos ja Bysantti USA tai Venäjä?
https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/news/weird/1356169/nostradamus-election-prediction-did-nostradamus-predict-who-will-win-us-election-2020-evg/ampSiis väärä trumpetti on tietenkin väärä Trump eli Biden, koska oikea trumpetti on vaalien voittaja. Väärä saa aikaan mellakoita, listimisiä, ehkä jopa sisällissodan, ja lopulta lakien muuttamisen, varmaan ainakin vaalien osalta ja ehkä muutenkin.
- Anonyymi
Joo ansaan menivät ahneuttaan T:hiihtäjä 47 härmästä
- Anonyymi
Kansalliskaartin eliittiyksiköt tekivät varhain sunnuntaiaamuna, 8. marraskuuta, äänestyslippujen valtakunnallisen uudelleenlaskennan. Petoksen estämiseksi, viralliset äänestysliput oli varustettu näkymättömällä, rikkoutumattomalla vesileimalla ja ne oli rekisteröity Quantum Blockchain -järjestelmään.
Asiasta uutisoi Before It´s News -sivusto.
Tätä artikkelia alun perin kirjoitettaessa, yhteensä 14 miljoonaa äänestyslippua, viidessä osavaltiossa, oli viety laserskannerin läpi. Näistä 78 % todettiin virheellisiksi, koska niissä ei ollut aitoutta varmistavaa vesileimaa. 100% tarkastetuista, epäaidoista äänestyslipuista oli merkitty Joe Bidenin hyväksi.
Ensimmäinen testi osoitti, että Quantum Computeriin syötettyjen, vesileimalla varmennettujen äänestyslippujen laskennan mukaan, Donald Trump voitti ja tuli uudelleenvalituksi yli 80 %:lla kokonaisäänistä. Lopullinen, vahvistettujen äänten lukumäärä laskettiin tässä samassa testissä: Trumpin 73,5 miljoonaa ääntä Bidenin 25,9 miljoonaa vastaan – ja tämä laskenta ei edes ottanut huomioon niitä Trumpille tarkoitettuja ääniä ja lippuja, joiden ihmiset havaitsivat heitetyn pois ja joita ei koskaan laskettu.
Vieläkin mielenkiintoisemmaksi asian tekee se, että luvut vastasivat näiden kahden miehen Twitter-tilejä: Trumpilla oli 88,8 miljoonaa seuraajaa verrattuna Bidenin 16,6 miljoonaan.- Anonyymi
Kylläpäs puhut skeidaa. Kansalliskaarti ei laske uudelleen mitään äänestyslippuja. Mutta ymmärrän, tämähän on Suomi24, paskanpuhumisen kehto ja valheiden syntysija..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kylläpäs puhut skeidaa. Kansalliskaarti ei laske uudelleen mitään äänestyslippuja. Mutta ymmärrän, tämähän on Suomi24, paskanpuhumisen kehto ja valheiden syntysija..
"Kansalliskaarti ei laske uudelleen mitään äänestyslippuja."
Ei niin. Mutta onhan noissa salaliittohöpinöissä tietty viihdearvo. - Anonyymi
Jutun liikkeelle laskeneet nauraneet kippurassa näitä runoillessaan.
"Kansalliskaartin eliittiyksiköt"!!!
Wau - kuulostaa hienolta...
- Anonyymi
Kauheaa on tuo sanailusi,älä vaan pyri edustajaksi,se olisi tuhontie!
- Anonyymi
Monet ennustajat ovat sanoneet, että kummastakaan ei tule lopulta presidenttiä, vaan ihan joku muu nousee johtajaksi
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2714427Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2663572Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591891Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251780Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991471Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341012Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18932en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va120887Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235875