Olen pitänyt taukoa pari vuotta. Bodasin ennen tosissani mutta into hiipui.
Nyt olen nostellut 2 kuukautta puolitosissaan.
M koon paita pitää vaihtaa L kokoon ja samalla ylimääräinen "fläsä" on kadonnut.
Myös farkut kiristää reisien kohdalta. Onneksi en heittänyt vanhoja vaatteitani pois.
Hienoa saada kehitystä näinkin nopeasti.
Lihasmuisti on ihmeellinen asia
12
146
Vastaukset
- Anonyymi
Ja kepappi ja pitsa maistuu
- Anonyymi
Ei missään nimessä. Ei mitään mitä ihminen on tehnyt. Pääosassa on kasvikset joka kattaa 60% ruokavaliostani.
- Anonyymi
Nykyään on miehillä muodissa pillifarkut. Jos ne sun vanhat on suoralahkeiset tai bootcutit niin kadulla sinulle ilveillään ja mollataan. Tietenkin vaan siihen asti kun se patti on niin iso että ei enää uskalleta puuttua sinun niin epämuodikkaaseen outfittiisi.
- Anonyymi
Elä huutele siellä pillimuninesi
- Anonyymi
Mikä ihmeen lihasmuisti.? Nämä on taas näitä urbaanejalegendoja.
Voin nyt kertoa että ei ole olemassa mitään v.. n lihasmuistia. Varmaan ymmärrät itsekkin kuinka absurdi ajatus on.
Se että tuloksia tulee nopeasti tauon jälkeen liittyy ihan muuhun asiaan.- Anonyymi
Onko parempia nimiehdotuksia?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko parempia nimiehdotuksia?
Mille?
Ei ole olemassa lihasmuistia. Aivan järjetön ajatus.
- Anonyymi
Jotain muistia tai pohjaa on.
Aloitin varovasti yli 30:n rappiovuoden jälkeen yksinkertaisilla perusharkoilla.
Rinnalle vetoja ja tempauksia raakoina. Erilaisia pystypunnerruksia. Maastavetoja, vatsaa eri tavoin. Leukoja.
Tavoitteena oli terveyden kohentaminen.
Muinaiseen tasoon nähden voimat palautuivat paremmin kuin tehot. Kimmoisuus, liikkuvuus ja räjähtävyys olivat kadonneet enemmän tai vähemmän.
Tietenkään voimataso ei noussut lähellekään muinaista mutta yllättävän hyvin kuitenkin.
Vuosien saatossa parhaiten palautui mave mutta paska polvi ei enää hyväksy syväkyykkyä eikä leikattu olkapää tempauksia.
Olen hyväksynyt tosiasiat ja siirtänyt harkkoja laitepuolelle unohtamatta kuitenkaan kaikkia perusjuttuja.
Ilman taustaa olevat, liki ikäluokkani ukot, ovat eri luokkaa.- Anonyymi
Toiset treenaavat levypainoilla, ja sinä oikein harkoilla! Vaude. Onko ihan kultaharkkoja? Onko sali vuorattu kullalla, vai vedätkö treenit pankin holvissa? Taidat olla rahamiehiä!
- Anonyymi
Vapaat painot ne olla pitää ja mave ja pystypunnerrus riittää. Testobuusterit tietty pitää kanssa olla mukana.
- Anonyymi
Ota vain lisää sitä "korvaushoitoa", sillä ne sinun tulokset on tehty. Niin ennen kuin nytkin.
Taisi olla kova paikka huomata ettei rauta liikukkaan kun pitää horkasta taukoa. Mutta hei, noin käy teille kaikille. Luulette oikeasti että olette tulostenne veroisia, mutta kun lääkeapu loppuu niin tulokset romahtaa parissa kk. Sitten alkaa se korvaushoitovalhe. - Anonyymi
Muista myös mainita testosteroni, jota käytät tuloksiesi saavuttamiseen. Eikö niin, vm43?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452368
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1521603Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311588- 641277
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451277The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121144Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2431043- 156936
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58859Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20849