Eilen järjestivät trumpistit valtavan ja täysin rauhanomaisen mielenosoituksen Washingtonissa. Mutta kun lähes kaikki mielenosoittajat olivat poistuneet, uskalsivat BLM- rotat nousta koloistaan!
Seurauksena törkeitä ja raukkamaisia joukko hyökkäyksiä Trumpin yksittäisten kannattajien kimppuun. Erästä miestä lyötiin salaa takaapäin ja kun hän makasi kadulla pari naista pomppi hänen pänsä päällä.
Toisessa videossa joukko antifa- tyyppejä seuraa, ahdistelee, solvaa ja lyö yhtä rollaattorilla kulkevaa vanhusta!? Valtamediamme on tietysti täysin hiljaa noista tapahtumista. Kuvitelkaapa tilanne toisinpäin!?
Että tällaista iloista ja rauhanomaista anarkiaa tällä kertaa...
Anarkismia taas kerrakseen Yhdysvalloissa!?
5
122
Vastaukset 5
- Anonyymi
Rauhoituhan siellä peräkammarissa. Juo vaikka lasi vettä, noin vaihteeksi vettä.
- Anonyymi
Joo,pelkurit tuhoavat heikompiaan T:hiihtäjä 47 härmästä
- Anonyymi
Antifa- sakki aina hyökkää joukolla yhden kimppuun. Mutta kun he kohtaavat tasaveroisen vastustajan, juoksevat karkuun.
Useimmat Jenkkien antifa- tyypeistä ovat rikkaiden valkoisten perheiden lellittyjä kasvatteja.
Ressukat tuntevat syyllisyyttä ” valkoisesta etuoikeudestaan” ja luulevat kaikkien valkoisten olevan etuoikeutettuja?
Säälittäviä ja raukkamaisia tyyppejä... "Eilen järjestivät trumpistit valtavan ja täysin rauhanomaisen mielenosoituksen Washingtonissa. "
Trumpistit tässä valtavassa ja täysin rauhanomaisessa mielenosoituksessaan hyvässä kompuksessa virkavallan kanssa. Pippurisuihkettakin trumpistit käyttävät varsin maltillisesti.
https://edition.cnn.com/2021/01/09/us/officer-crushed-capitol-riot-video/index.html- Anonyymi
No niin!?
Saivathan vasurit ja niiden mediat aivan lopussa provosoitua peräti YHDEN trumpistien rakennuksenvaltauksen ja mellakan! 😉
Mutta koko viime vuosi oli täynnä väkivaltaisia vasurimellakoita. Niitä vasuripoliitikot ja valtamedia kiittelivät ja oikein yllyttivät niihin?!
Että meni pahasti puihin vasurin kuittaus...😉
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2971233Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3081166Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50958- 87924
- 106899
- 101879
- 111742
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh13604- 64588
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh3577