Jos rakkaus on kummallakin elämää suurempaa ja ja loppuu yhdessä päivässä. Voiko se olla totta? Miten voin selvitä tästä. En syö, en nuku, ahdistaa. Viikko vasta takana tosin.
Miten erosta voi selvitä?
1
<50
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä..mutta kummasti ajan myötä asiat vaan laimenee ja hiipuu pois,mielestä siis..Ensin keho huutaa ruokaa niin sitä syö ja sitten sitä vaan nukahtaa kun tarpeeksi nukuttaa että elimistö yleensä pitää noista asioista huolen ja mieli sitten alkaa vähitellen rauhoittumaan..Kriisi puhelimeen voi esim soittaa jollei kelleen ystäville voi tuntemuksiaan purkaa,välillä olisi kuitenkaan helpottavaa yrittää tuntemuksiaan jollekin kertoa ja jokaisella taitaa vaihdella kuinka usein niitä pitäisi saada jutella..?.Paranamista vaan sydänsuruista!(ja lohduttavaa ajatella niin että.milteipä jokaisella niitä on ollut tai tulee olemaan..)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658