Olen ollut minun serkun kanssa samalla luokalla koko ajan ja hän on tyttö, joten kysyn teiltä että onko se normaalia että tuijottelen mun serkun persettä aina kun on mahdollista ja jos on niin mitä mun kannattaisi tehdä asialle?
Mun serkku on Hyvännäköinen
7
1166
Vastaukset
Ludem ei tarvitse olla mustasukkainen serkusta tai työ kavereista kun hän ei edes ole kiinnostunut niistä missään muodossa ei ikinä vaikka ette olis yhdessä nii serkkuja hän ei ikinä huoli. Ja työ on hänelle vain työtä
- Anonyymi
Hyvä niin minulekin työ on työtä ja suku sukua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä niin minulekin työ on työtä ja suku sukua.
Olitko sä rakkaus mustasukkainen jostain mun työ kavereista tai sitten perheen jäsenistä 🤣😘😘😘😘😘olen sinun aina eikä minua kiinnosta edes muut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olitko sä rakkaus mustasukkainen jostain mun työ kavereista tai sitten perheen jäsenistä 🤣😘😘😘😘😘olen sinun aina eikä minua kiinnosta edes muut.
Rakas sinusta oon kiinnostunut ja sitä kautta ihmisistä joiden kanssa vietät aikaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakas sinusta oon kiinnostunut ja sitä kautta ihmisistä joiden kanssa vietät aikaa.
Saat tutustua niihin joiden kanssa olen tekemisissä vaikka olenkin hyvin harvoin edes tekemisissä niin haluan että tunnet kaikki joiden kanssa edes olen puhelin yhteydessä niin mä kerron mielelläni sulle ihan kaikki mulla ei ole mitään salattavaa sulta ja rakas sä saat päättää ihan kaikesta meidän suhteessa. Ja kirjoitan sulle sinne fb niin voin kirjoittaa tarkasti kaikki mitä haluat tietää. Ja kysy mitä tahansa nii mä kerron mielelläni kaiken kun mä haluan olla sun kanssa ja saada sen kohtaamisen meille. Mä en ikinä halua että hylkäät minut taas.
- Anonyymi
Tottakai serkusta saa olla kiinnostunut. Sano sille suoraan!
- Anonyymi
Elä viitti!
Jos tuijottelee vain toisen takamukseen, niin ei oo hyvät asiat mielessä.
Yrität vaan itsellesi seksikumppania ja ei oo oikein serkun kanssa.
Älä aiheuta pahaa serkullesi, sillä se siitä seuraa vain.
Ajattelet vain itseäsi.
Siitä on tullut sulle vain pakkomielle, ei muuta.
Ei pidä sotkeentua omaan serkkuunsa!
Ole terveellä pohjalla ja etsi muuta!
Ei serkun, eikä siskon kanssa!
Se on sukurutkausta!
Eikö maailmassa todella ole muuta katseltavaa?
Ja eikö ole muuta kiinnostusta?
Reilua kaveri tai ystävyyssuhdetta, missä ei ole vain panot mielessä?
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1822663Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2301467Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus841340- 801225
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e401206Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1401106Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin111042Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze116920Kostan sulle vielä sen älyttömän julkisen nöyryytyksen
Onneksi on lentokentällä kavereita... Kosto tulee olemaan muuten korkojen kanssa.35914Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät78820