- M - Toivottavasti..

et saanut SARS-CoV-2 .. tai mikä sen muoto nykyään edes on.
Koska sinun työpaikalla löytyi yksi työtekijä, kenellä löytyi se virus .. 🙄
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et voi olla tosissaan. Älä vaa sano että joku jonka kanssa olen ollut samoissa tiloissa kun mulla on tänään ollut keuhkot niin kipeät ja se on kipeempi kuin koskaan ennen. Toivottavasti johtuu vain 🚬 tämä minun kipu keuhkoissa mutta eihän vaan mun ympärillä olevilla ole sitä korona

Äänestä
  • Aloittaja

    Minun tuntemani - M - ei polttele edes mitään tupakkia.
    Joskus on ottanut pullollisen III kalja 🍺

    Kuulemani hän on heittänyt pikkujoulussa äkkipikaisuudessa kaljapullon seinään, kiivas luonne hänellä. 🙄 Ei hyvä asia se .. 😔

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sivusta_Vain kirjoitti:

et saanut SARS-CoV-2 .. tai mikä sen muoto nykyään edes on.
Koska sinun työpaikalla löytyi yksi työtekijä, kenellä löytyi se virus .. 🙄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu