Voisitko kiinnostua
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Voisin kiinnostua. Mutta en välttämättä tuon naisen takia.
Ai niin, mutta kiinnostuinhan golfista jo 90-luvun lopulla ja pelannutkin olen toistakymmentä vuotta pitkästi.
Onhan tuo Paige oikein nätti nainen, oikeastaan superkaunis...
Varmasti saa huomiota siellä missä liikkuu.
Harvemmin hänenlaisiaan siellä kentillä näkyy.
Toisaalta kentillä näkyy aika ajoin omaan silmääni vielä kauniimpia, sellaisia naapurintyttömäisiä ihania naisia...
Ja heihin kun tutustuu, niin voi ihastuakin.
Se kun on pojat ja tytöt sellainen homma, että joillekin miehille täydellinen nainen ei ole se fitnessbabe, vaan sellainen sopivasti naisellinen, oman itsensä "vioista" huolimatta kunnialla kantava. Ja loppujen lopuksi se minkälainen ihminen siellä kuoren sisällä on se mikä ratkaisee.
Kuulostaa kliseeltä, mutta ei ole. Ainakaan mulle.- Anonyymi
Onpa mukavaa luettavaa. Noin ajattelen ikäisistäni miehistäkin.
- Anonyymi
Jazuli on Heppiksen golfmestari 🏌🏻♀️
- Anonyymi
Monentenako Jazuli on maailmanlistalla nyt?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Monentenako Jazuli on maailmanlistalla nyt?
Nousemassa kympin sakkiin.
Neiti on saanut paremmat ulkonäkögeenit verrattuina golfgeeneihinsä, joten on vaihtanut ammattiaan vastaavasti. Ei edes tarvitse treenata niin paljon. ; )
Eihän siinä mitään. Joillekin vaan on suotu kaikkea yllinkyllin toisten jäädessä kokonaan ilman, mutta ei se osattomilta pois toisten pärjätessä, mitä sitten tekevätkin.- Anonyymi
En. Ei ole itseä kiinnostava harrastus.
- Anonyymi
No kasvot tuolla naisella ei ole niin nätit enkä tykkää isoista tisseistä. Golfia olen kerran pelannut ja löin muistaakseni 230 metriä väylällä. Tosissaan emme pelannet eikä tulosta laskettu.
- Anonyymi
Ehkä sitten vanhemmalla iällä. Nyt vielä kun pystyy ja jaksaa niin mielummin vähän räväkämpiä lajeja. Tykkään haasteista ja oikeestaan olis kiva saadakin jotain uusia liikuntahaasteita. Ehdotuksia?
En linkkiä katsonut, mutta ois ihan jees laji. Ehkä vielä ei riitä moti ihan tarpeeks, kun kävin toissakesänä vähän läiskimässä.
Mutta ehkä joskus myöhemmin kärpänen purasee... niin on monelle mailapelipelurille käynyt. 😁
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648