Synnytysväkivalta häpäisi Sannin: Lääkäri teki sisätutkimuksen
https://www.iltalehti.fi/tv-ja-leffat/a/3e701723-a64d-4d04-aa2f-07f340b4577e
Onneksi en ole nainen tai siis olio.
7
111
Vastaukset
- Anonyymi
Nainen = Uhri
- Anonyymi
Milloin saamme jatkoksi kertomuksen Jannesta, jolle lääkäri teki julman tunteettomasti eturauhastutkimuksen ja jätti herkässä tilassa olovan poloisen itkemään pylly paljaana.
- Anonyymi
Eiköhän miehetki valittaisi, jos yhtäkkiä lääkäri alkaa koskettelemaan ja työntämään teidän peppuun sormia sanomatta mitään tai varoittelematta, tunnustelisi ja sitten lähtisi.
- Anonyymi
Onko nainen niin yksinkertainen, ettei etukäteen ymmärrä, että synnytysosastolla pimpsaa katsellaan ja jopa kosketaankin?
- Anonyymi
Mehän emme valita, vaikka työpaikan vaatimaa (huumetesti) virtsanäytteen antamista seuraa avoimelta vessan ovelta naishoitaja.
- Anonyymi
Onneksi ratkaisu on helppo: Minunpimppi-feministit voivat olla menemättä sairaalaan ja hoitaa synnytyksensä keskenään.
- Anonyymi
Aika itsekästä valitusta.
Voi hyvinkin olla, että julkisen sektorin sekoilujen takia lääkäri joutui tekemään yksin kahden työt. Ei siinä silloin aleta kaffeja keittelemään ja säästä puhelemaan, kun pitää viivana sännätä potilaalta toiselle.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun503364Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5522078Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si841976Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171960- 201588
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431528- 281386
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281307KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar481230