kun persut ovat lyöneet punavihreät kanveesiin 100 - 0, ja siksihän tänne jatkuvasti eräs bimbo tekee noita lapsellisia persuavauksiaan. Tuollainen kertoo juuri siitä, että peli on hävitty, ja siitä katkera punavihersuvakki sitten poraa.
Ei auta edes psyykelääkitys, niin pahaksi on mennyt.
Punavihreä "suvaitsevainen" saanut hermoromahduksen
21
73
Vastaukset
- Anonyymi
Tutkittu juttu, että juuri vasemmistolaisilla on paljon mielenterveysongelmia.
- Anonyymi
Häiriintyneet pitäis saada pois täältä.
- Anonyymi
Mistä täältä?
- Anonyymi
Vasurit ovat kautta historian olleet häirikköjä.
- Anonyymi
Aika hupaisia nämä keskusi (pisilä) kokoomus (kusi) ja perisuomalaiset kannattajien kommentit ovat siihen nähden, että nämä puolueet kusettavat suomenkansalaisia kuppaamalla veroeuroja heidän tuloistaan?! Herätkää, mutta älkää liittykö kuppaaja "sipilä liberoihin/liperaaleihin" lestadiolaisiin, tai muihinkaan "mustalais helluntalaisiin". . .
- Anonyymi
Demari Pietarissa?
- Anonyymi
Suurin osa perussuomalaisista syö psyykelääkkeitä heidän väkivaltaisuutensa vuoksi!? Ovat haitaksi muille, sekä itselleen? ai niin vai oliko se kokoomus josta tutkimus tehtiin?
- Anonyymi
Äläpä poju taas valehtele, mutta faktaa on että vasemmistolaisten keskuudessa mielenterveysongelmat ovat yleisiä, siitä on tutkimuksia.
Ja näkyyhän ne ongelmat täälläkin.
- Anonyymi
Tottakai siinä hermot menee, kun unelma Suomen Neuvostoliitosta hajosi. Pikkupioneereilla on nyt syysmasennus joka kohta vaihtuu kevätahdistukseksi.
- Anonyymi
Antaapahan suvajakki hyvän kuvan millaisia sekopäitä ovat, näkee persuja jo joka paikassa, jopa USA:ssa puolet kansasta persuja :D
Ei ihme että suvakkien kannatus romahtanut ja persujen kasvaa koko ajan, kovasti tekee työtä sen eteen. - Anonyymi
Taas se aloitti persuspämminsä.
- Anonyymi
Trumppi hävisi, nyyh yyh..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trumppi hävisi, nyyh yyh..
Siitä kukaan täällä välitä pässi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siitä kukaan täällä välitä pässi.
Sepä hyvä.
- Anonyymi
Rauhoitu. Vihreillä menee heikosti vain siksi, että he ovat menestyneet niin hyvin. Itsetyytyväisyys ei ole hyväksi kellekään.
- Anonyymi
Ohisalo on hyvin romuttanut vihreiden kannatuksen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohisalo on hyvin romuttanut vihreiden kannatuksen.
Ei vihreys ole mihinkään hävinnyt. Aina voi äänestää vassareja.
- Anonyymi
Luulisi amerikan persun mielenvikainen sekoilu hävettävän meidänkin persuja mutta voihan olla että äly ei siihen riitä.
- Anonyymi
Suuren lapsen kommentti.
- Anonyymi
Onneksi suvakkien ihannemaissa musuvaltioissa sharialakeineen eivät sekoile. Miksi muuten ette muuta niihin :D
- Anonyymi
Syrjäytyneen ihmisen elämä on varmaan kovaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2724468Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2673601Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591897Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde261799Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991477Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341027Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18957en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va122911Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235883