paljon naisia vähän se.....

kauniita vartaloita, himoittavia
vaille käyttötarkoitusta
turhaan kaikki menee päin ......
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mihin ne käyttää vartaloitaan jos Adonis ei kelpaa?

Äänestä
  • Juuri samaa miettinyt,,,,

    Äänestä

Sama. Mun kaunis vartalo on vailla ihailijaa.

Äänestä

nykyisessä tilanteessa opiskelen fyysistä kontaktia naisen kanssa tavalla joka aiheuttaisi naisille kipua kehon eri osiin, tarkoituksena saada nainen yhdyntään

tajusin että verbaalinen paskoo ei tepsi, pitää aikuistua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kauniita vartaloita, himoittavia
vaille käyttötarkoitusta
turhaan kaikki menee päin ......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu