Luin sellasen jutun netistä että minkit olisi nousseet haudoistaan Tanskanmaalla. Something fishy in Denmark?
Luin että syynä olisi kuolinkaasuvoima yliluonnollisen sijaan. Käyvätköhän ihmiszombitkin kuolinkaasulla ja ei ole kyse yliluonnollisesta ollenkaan?
zombie minkit
2
251
Vastaukset 2
Kuningas Litmanen on alkanut mainostamaan Kura- painopeittoa TV:ssä. Tälle tuotteelle hän antaa puolikkaan littipeukun. Jospa siellä Tanskassakin olisi pitänyt laittaa kuraa siihen päälle riittävä määrä painoksi?
Näytä vähemmänMetri multaa vaikka piti olla 1,5 metriä vähintään. Juomavesilähde ja puhdas uimapaikka 200 metrii mielummin kaksi kilometrii minkkien hautuumaalta. Enempi massaa hautojen päälle. Ei nouse minkit enää maanpäälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3741443- 65971
- 116915
- 90909
- 69875
- 94701
- 45681
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50619En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.56604Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku112585
