Luin sellasen jutun netistä että minkit olisi nousseet haudoistaan Tanskanmaalla. Something fishy in Denmark?
Luin että syynä olisi kuolinkaasuvoima yliluonnollisen sijaan. Käyvätköhän ihmiszombitkin kuolinkaasulla ja ei ole kyse yliluonnollisesta ollenkaan?
zombie minkit
2
251
Vastaukset 2
Kuningas Litmanen on alkanut mainostamaan Kura- painopeittoa TV:ssä. Tälle tuotteelle hän antaa puolikkaan littipeukun. Jospa siellä Tanskassakin olisi pitänyt laittaa kuraa siihen päälle riittävä määrä painoksi?
Näytä vähemmänMetri multaa vaikka piti olla 1,5 metriä vähintään. Juomavesilähde ja puhdas uimapaikka 200 metrii mielummin kaksi kilometrii minkkien hautuumaalta. Enempi massaa hautojen päälle. Ei nouse minkit enää maanpäälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 104998
- 74925
- 59861
- 51726
Meistä puhutaan
Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni35719Uunimakkara koululaisten suosikki
https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p269697- 94564
- 69556
- 17542
Rönttä-Volvo
Onko muut panneet merkille kylällä rallikuskia larppaavan nuoren miehen ja allaan mustan V70 Volvon? Ajaa kuin heikkopäi17527
