Luin sellasen jutun netistä että minkit olisi nousseet haudoistaan Tanskanmaalla. Something fishy in Denmark?
Luin että syynä olisi kuolinkaasuvoima yliluonnollisen sijaan. Käyvätköhän ihmiszombitkin kuolinkaasulla ja ei ole kyse yliluonnollisesta ollenkaan?
zombie minkit
2
251
Vastaukset 2
Kuningas Litmanen on alkanut mainostamaan Kura- painopeittoa TV:ssä. Tälle tuotteelle hän antaa puolikkaan littipeukun. Jospa siellä Tanskassakin olisi pitänyt laittaa kuraa siihen päälle riittävä määrä painoksi?
Näytä vähemmänMetri multaa vaikka piti olla 1,5 metriä vähintään. Juomavesilähde ja puhdas uimapaikka 200 metrii mielummin kaksi kilometrii minkkien hautuumaalta. Enempi massaa hautojen päälle. Ei nouse minkit enää maanpäälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.682218Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt351784- 1001161
- 46909
- 87803
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26797- 29670
- 41665
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,135622Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56578
