Luin sellasen jutun netistä että minkit olisi nousseet haudoistaan Tanskanmaalla. Something fishy in Denmark?
Luin että syynä olisi kuolinkaasuvoima yliluonnollisen sijaan. Käyvätköhän ihmiszombitkin kuolinkaasulla ja ei ole kyse yliluonnollisesta ollenkaan?
zombie minkit
2
251
Vastaukset 2
Kuningas Litmanen on alkanut mainostamaan Kura- painopeittoa TV:ssä. Tälle tuotteelle hän antaa puolikkaan littipeukun. Jospa siellä Tanskassakin olisi pitänyt laittaa kuraa siihen päälle riittävä määrä painoksi?
Näytä vähemmänMetri multaa vaikka piti olla 1,5 metriä vähintään. Juomavesilähde ja puhdas uimapaikka 200 metrii mielummin kaksi kilometrii minkkien hautuumaalta. Enempi massaa hautojen päälle. Ei nouse minkit enää maanpäälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901202
- 73962
- 39651
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?82618Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste144605- 35581
- 45552
Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T14549No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29544- 67536
