Jos joskus vielä haluat

Lähestyä mua ihan mistä tahansa syystä, niin sen voit aina sen tehdä. En sua vihaa, koitan vain ymmärtää ja hyväksyä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tämä sinun kannattaisi sanoa sille oikealle henkilölle, ymmärrät varmaan sen.

Äänestä
  • En pysty.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En pysty.

    Miksi et pysty?

    Äänestä

Tämä tuskin on minulle, mutta minä todella toivon ettei kukaan lähesty minua. Rankat vuodet ja suuri määrä ihmisiä mukana ilman lupaa "tekemisineen" ja "näkymisineen" ovat saaneet aikaan sen että kaikenlaiset lähestymiset pelkästään ahdistavat. Siksi sitä hiljaisuutta on toivottu vuosien ajan.

Äänestä
  • Joo, ei oo sulle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lähestyä mua ihan mistä tahansa syystä, niin sen voit aina sen tehdä. En sua vihaa, koitan vain ymmärtää ja hyväksyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu