Homous on valinta

Anonyymi

Heterous on yhteiskunnallisesti painostettu valinta.

Älyköt ovat bi.
Väärin ohjatut aseseksuaaleja.

14

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Aseseksuaali? Onks hyö hurahtaneet aseisiin vai sotiin?
      Aseksuaalina juoruun, vääräs oot.

      • Anonyymi

        Jaaha taas uus hrj juttu. Sekopää on sekopää.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jaaha taas uus hrj juttu. Sekopää on sekopää.

        Mutsis oli kun sut sai


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mutsis oli kun sut sai

        Selvä se, sinähän sen tiedät, Suuri tietäjä HRJ kerro meille mitä skitsofreniasi meille paljastaa.


      • Anonyymi

        Räminää ja pauketta niin maan perkeleesti. En varmaan lopeta saatana


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jaaha taas uus hrj juttu. Sekopää on sekopää.

        Kuulostaa hurjalta ne aseseksuaalit on varmaan vielä hitlereitäkin pahempia se oli vain aseksuaali


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuulostaa hurjalta ne aseseksuaalit on varmaan vielä hitlereitäkin pahempia se oli vain aseksuaali

        Yleistystä sanon minä. Ei ole rodusta tai seksuaalisuudesta kiinni. Hyviä/paskoja ihmisiä mahtuu ihan joka ryymään.

        En itse heterona, näe vaivaa muiden suuntautumisista, ei jaksa kiinnostaa, koska ei vaikuta omaan elämään millään tavalla.

        Joku hitleri niin, on kahden laisia ihmisiä, niitä jotka haluaa todistaa ja niitä jotka haluaa uskoa. Ja jos olet niin tyhmä, että uskot sokeasti toisen aatteeseen kyseenalaistamatta asiaa, niin sitten käy kuten toisessa maailmansodassa.

        Nykyäänkin ihmiset on super sokeita kaikille asioille mitä tapahtuu, esim koronan takana, kiina rahoittaa perkeleesti afrikan touhuja ja riitelee australian kanssa korona taudin lähteestä. Maailman talous romahtaa jne, mutta ihmiset vaan kuittaa kaikki meemeillä ja hehehe naureskelee kaikille asioille.

        Yleensä siinä vaiheessa, kun normi kansalainen jotain alkaa tajuamaan tilanteiden vakavuudesta, on jo liian myöhäistä.

        Eli jokaisen meidän kannattaisi havannoida enemmän asioita ja seurata muitakin uutisia, kuin valtamedian lähteitä.


    • Anonyymi

      Tässä jutussa alkaa olemaan enemmän reikiä mitä hunajakennossa

    • Anonyymi

      Homous ja lesbous voidaan hoitaa aivoleikkauksella. Heterouskin voidaan hoitaa samoin. Suosittelen keskustelemaan lääkärin kanssa.

      • Anonyymi

        Jaaha hrj vauhdissa taas


      • Anonyymi

        Ei voida.que vähäsellä palcelijalla ei ole omia aivoja lainkaan
        Vain J--malan käskyt tappaa


    • Anonyymi

      <ivn niib,,



      aivan niin, ylioppilas Pekka







      aivan

    • Aivan niin ylioppilas Pekka

    • Anonyymi

      biseksuaalit on ylivoimaisia ja kattaa suurimmanosan, heterot ei vaan oo valmiita käymään sitä keskustelua

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      65
      2252
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      222
      2127
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      119
      1441
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      17
      1196
    5. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1190
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      104
      1061
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      959
    8. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      949
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      899
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      875
    Aihe