Miksi mies otti jännänaisen?

Anonyymi

13

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haha, ai että on mahtavia nämä palstan naisten aloitukset, kun porukka on alkanut syöttää miehille omaa lääkettään 😂

    • Anonyymi

      Eikä riutä, että yksi mies otti jännänaisen. Ainakin yksi "salarakas" löytyy. Montakohan miestä on oikeasti pyörittänyt. Tollasiin ne miehet aina ihastuu.

      • Pyörittäny kullirinkiä... ☹


      • Wwuwuw kirjoitti:

        Pyörittäny kullirinkiä... ☹

        Mutta kevyttä jännäjennaa tää on silti verrattuna Virpiin... se nainen ”irroittelu” tosissaan. 😂

        Ei jättänyt kiveksiäkään kääntämättä. 😀

        ”Jäsenteli” miehen kunnolla. 😜


      • Disse kirjoitti:

        Mutta kevyttä jännäjennaa tää on silti verrattuna Virpiin... se nainen ”irroittelu” tosissaan. 😂

        Ei jättänyt kiveksiäkään kääntämättä. 😀

        ”Jäsenteli” miehen kunnolla. 😜

        Noni..

        *Nostalgista lämmittelyä*

        Johan lähtee ja taas irtoo..

        Joo, nukkumaan mään ny.


      • Wwuwuw kirjoitti:

        Noni..

        *Nostalgista lämmittelyä*

        Johan lähtee ja taas irtoo..

        Joo, nukkumaan mään ny.

        Heikot elotiellä sortuu....jätkä sen kun porskuttaa. :oD

        No ehkä mäkin taidan tään yön ottaa rennosti töissä, jos jaksais huomenna touhuta jotain kotonakin. :o)

        Öitä.


    • Anonyymi

      Mutta ei tappanut ketään, toisin kuin naisten...

      • Anonyymi

        No naiset nyt yleisesti ottaen on vähemmän väkivaltasia ja tappaa vähemmän.


    • Anonyymi

      Todella harvoin mies ottaa jännänaisen mutta tuo oli pelkkä huijari eikä mikään väkivaltainen tpappa kuten jännämiehet yleensä joita naiset kelpuuttaa. Ehkä tuhannesta miehestä yksi haksahtaa jänänaisen en tiedä lukuja mutta enemmän on niitä juttuja jossa nainen ottaa jännämiehen. Ehkä mies oli rakkauden kipeä eikä sitte viitsinyt ottaa naisesta selvää mutta minua ei kukaan nainen voisi huijata noin.

    • Anonyymi

      Virpi Butt voisi olla jännänainen se pääkallojen kantaja Virpi Viktoria Butt?

    • Anonyymi

      Pitää olla kemiaa. Ei sitä koskaan tiedä keneen ihastuu. Ei tunteitaan voi pakottaa.

    • Anonyymi

      Iso osa ihmisistä elää harmaan sumuseinämän takana. Tähän joukkoon kuuluu niin amerikkalaisten majureiden facebook viesteihin rakastuvat naiset kuin kikkelinsä vietävissä olevat miehetkin. Syy on siinä, että jälleensyntymiseen ihmiseksi riittää, että tunnistaa itsensä peilistä ja siihen kykenee myös koiratkin.

      Kun keskiajalla ihmisiä oli 300 miljoonaa, nykyisin on jo liki 8 miljardia. Mistä nuo 7,5 miljardia lisäsielua sitten tulevat. He olivat edellisessä elämässä koiria ja kissoja jotka ovat saaneet ylennyksen ihmiseksi, koska oppivat tunnistamaan itsensä peilistä. Hankala näitä pystykorvia ja saksanseisojia on siksi lähteä neuvomaan tai moralisoimaan, kun he elävät vain oman todellisen sielutyyppinsä mukaisesti.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      337
      2361
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      60
      2024
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      111
      1702
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1415
    5. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      184
      1369
    6. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      73
      1344
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      26
      1315
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1267
    9. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1227
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1056
    Aihe