Panetko polittisesti?

Minä en ainakaan. Ällöttää nuo persut. Tosin heidän joukoissa ei taida juurikaan olla naisia. No toki on satakuntalainen idari joka uskoo kreatonismiin.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä en pane vihervassarinaisia, koska seksi idiootin kanssa ei ole oikein

Äänestä
  • Oho, tuollaista empaattisuutta ei jokaisesta miehestä löydykään! Omat seksuaaliset tarpeesi täysin ohittaen säästät vihervassarinaiset joutumasta seksuaaliseen kanssakäymiseen idiootin kanssa. Todella harvinaista. Arvostan!

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oho, tuollaista empaattisuutta ei jokaisesta miehestä löydykään! Omat seksuaaliset tarpeesi täysin ohittaen säästät vihervassarinaiset joutumasta seksuaaliseen kanssakäymiseen idiootin kanssa. Todella harvinaista. Arvostan!

    😂🤣😂

    Äänestä

Eipä kai se tuossa tilanteessa nin väliä ole. Voi kai toinen siinä tolskatessa samalla kirjoittaa puhetta puoluevaltuustolle; itse kuitenkin samalla katson uutiset.
Itse kun en näihin yhdenyön juttuihin ole mieltynyt niin pitää ajatella aikaa myös tuon jälkeen.

Aikalailla tietysti vaikeaa olisi yhteiselo jos ajattelu menee linjaan "muualta tulleet on vieraslajeja" tai että minä asun kotiseudullani vain "insestin ja vaimon hakkaamisen vuoksi" Eikä tietysti jos sloganit "... pettää aina ja ....... on aina käsi toisen taskulla" osuessaan oikein viehätä.

Mitä noita muutamaa kuntatason päättäjää tiedän niin niille tuo politikointi on elämäntapa. Sen lisäksi että istuvat valtuustossa niin kuuluvat joko ay- tai yrittäjäsiipeen. Tähän päälle yhditysten, lautakuntien ja eri hallitusten kautta vaikuttamista.
Siinä mielessä tuollainen poliittisesti herännyt nainen olisi hyvä että se ei sotkisi näitä kotihommia kun iltakaudet hyppii kokouksissa.

Äänestä

Itselleni kerran paljastui että olin paneskellut persun kanssa. Tuli kyllä likainen olo.

Äänestä
  • Hyhhyh..🤭

    Äänestä

Kyllä. En harrasta seksiä täysääliöiden kanssa.

Äänestä

Hyi helvetti nuo peppulit ällöittävät, mistä ylläpito koostuu. Yäk!

Äänestä

"Panetko polittisesti?
Idari
05.12.2020 02:23

Minä en ainakaan. Ällöttää nuo persut."

Panet sitten kuitenkin idari, nimesi mukaisesti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Idari kirjoitti:

Minä en ainakaan. Ällöttää nuo persut. Tosin heidän joukoissa ei taida juurikaan olla naisia. No toki on satakuntalainen idari joka uskoo kreatonismiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu