Mies! Millainen

suhde sinulla on etuveitikkaasi tai etujormaasi?
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Aika hyvä :D

Äänestä

Onko niillä myös takaveitikka?

Äänestä
  • Niin tai takajorma 🤣

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin tai takajorma 🤣

    Tämä hämmensi myös minua. Missä niillä on takajorma? 🤔

    Äänestä

Tommy Taberman lauloi, että esinahan ja käden välinen hatara suhde... :oD

No hyvä suhde on. Aina ei ole ollut. Joskus se oli iljettävä enkä pitänyt siitä. Mutta ollaan tutustuttu nyttemmin jo hyvin ja oikeastaan se on aika vekkuli kiva kaveri. :o)

Kuulin, kun se kerran puhui mun kumpparin kanssa....ne väitteli siitä, että kummalla pa.kemmat hommat. No kumppari sanoi, että hikinen jalka työnnetään sisään ja sitten astutaan kaikenlaiseen sontaan ja likaa, veteen ja illalla haisee sit pahalle...Tää mun veijari sanoi, että kevyttä toi on....että hänet työnnetään mustaan märkään luolaan ja hakataan päätä niin pitkään seinään, että lentää yrjö. :oD

Koittanut olla mukavempi sille ennen sitä laatan heittämistä. :oD

Äänestä

Jaa'a... En oikein tiedä. Omasta mielestäni meillä on hyvä suhde, joskin aika arkistunut ja monilta osin rutinoitunut, mutta niinhän sitä tapaa pitkissä suhteissa vähän käymään. Pitäisi varmaan koittaa keksiä jotain piristystä tähän suhteeseen, uusia tuulia niin sanotusti.

Se täytyy kyllä todeta, ettei meillä ole ollut kunnon suhdekeskustelua, itse asiassa ikinä, joten voi olla, että vain minusta suhteemme on hyvä. Varmaan siis olisi paikallaan myös puhua toisillemme suhteestamme, muutenhan seurauksena voi olla vaikka mitä, jopa ero.

Äänestä
  • Minä luulen, että minä sain nuhteita omslta veitikalta viime kesänä. Ajoin yöllä moottoripyörällä ja olin palelluttaa hänet.... mökötti muuten ihan jonkinaikaa...🙄

    Äänestä

  • Disse kirjoitti:

    Minä luulen, että minä sain nuhteita omslta veitikalta viime kesänä. Ajoin yöllä moottoripyörällä ja olin palelluttaa hänet.... mökötti muuten ihan jonkinaikaa...🙄

    Enpä kyllä ihmettele, jos noin oli, vilakkaa ja viimaa...
    Kyllähän ne omat kulla(...)t usein ajeluista(...) tykkää, mutta kylmä ja viima eivät ole iloksi, lämmöstä on huoehdittava, siinä mielessä ovat vähän kuin kissatkin. Tykkäävät lämmöstä ja huomiosta, vedottomuus (...?) on plussaa, kunhan paijauksia ja rapsutuksia tulee riittävästi.

    Äänestä

  • randombypasser kirjoitti:

    Enpä kyllä ihmettele, jos noin oli, vilakkaa ja viimaa...
    Kyllähän ne omat kulla(...)t usein ajeluista(...) tykkää, mutta kylmä ja viima eivät ole iloksi, lämmöstä on huoehdittava, siinä mielessä ovat vähän kuin kissatkin. Tykkäävät lämmöstä ja huomiosta, vedottomuus (...?) on plussaa, kunhan paijauksia ja rapsutuksia tulee riittävästi.

    Joo, hyvä ettei sokerilla pitänyt houkutella tulemaan esiin... :oD

    Mutta ihmeen vähällä tuon hoidosta tulee toimeen....sinäällään aika iisi kaveri. :oD

    Äänestä

Sillä on kai paha olo kun oksentaa mähmää päivittäin? :O

Äänestä

Ei ole enää todellista tämä keskustelu! Lopettakaa! Aikuiset ihmiset

Äänestä

H nainen saa sen spruittaamaan

Äänestä

Muutaman viikon parantumaan päin. Liikettä tuntuu päivittäin.

Äänestä

Mjaa, omaa ei ole mutta tolla kaverilla näky voivan hyvin. Nyt kuulemma vielä paremmin, kun sai virikettä. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

suhde sinulla on etuveitikkaasi tai etujormaasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu