No silleen tehdään reilu tarjous että nyt tekee sua mieli jos ei kelpaa niin ei siinä mitään häviä
mitenkös mies isketään
10
131
Vastaukset
- Anonyymi
Se on sun ongelmas jo tekee mieli.
- Anonyymi
Ei miehen iskeminen ole sen vaikeampaa, kuin kaverien tekeminen yleisesti. Menet viereen, tapitat silmiin ja kysyt, että lähteekö toinen joskus esim kahvittelemaan kanssasi. Jos tunnet henkilön, niin vielä helpompaa, tarvitsee vain kysyä, ei tarvitse edes esittäytyä. :D
- Anonyymi
Nuori =alle 30v, kaunis ja seksikäs nainen iskee miehen kuin miehen
- Anonyymi
Eipä ainakaan mua sellaiset pikkupillut kiinnosta paskaakaan.
- Anonyymi
Minä olen vanhempanakin iskenyt lukuisia, enkä tuolla tylillä kuin tuo viereen menevä. Jokaikinen kerta olen saanut haluamani. ;)
- Anonyymi
Noinhan se menee. Kyllä miehen iskettyä saa. Kertaakaan ei ole tullut pakkeja, kun olen suoraan lähestynyt. Eipä tuosta kuitenkaan ole ohjeeksi jos mitään pysyvämpää haluaa. Voipi olla, että joo, mutta reilusti suuremmalla todennäkösyydellä ei.
- Anonyymi
Kyllä ne pettymykset eteen vielä tulee. Olisitpa saanut särön itsetuntoosi jos mua oisit erehtynyt kokeileen😀
- Anonyymi
Voih, minä en ole koskaan iskenyt miestä 😭
- Anonyymi
Höpö höpö! Siinä tartte muuta ko täräyttää pierun nokkaan se riittää
- Anonyymi
Miksi sitå nyt yleensä tarvii "iskeä" ketään??? Minä kai ainakin suuttuisin jos joku tulis "iskemään".. muutenkaan ei ole sopivaa häiritä toisia typerillä iskemisillä ja paskajutuilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3584265Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1413728KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti862584Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92421Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei112234Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511907- 1191808
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181798Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241409Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1551095