kapea-alainen

Olen lahjakas yhdessä asiassa, nimittäin piereskelyssä. Olisiko kenelläkään tietoa siitä, kenelle olisi käyttöä tälle minu erikoislahjakkuudelleni. Upeaa olisi, jos joku maksaisi minulle mojovista pieruista. Pierulähteeni 0n pettämätön.
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinne vaan piereskelemään ! Maksavat hyvin ja työ on helppoa, kerran kuussa käyt ilmoittautumassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lahjakas kirjoitti:

Olen lahjakas yhdessä asiassa, nimittäin piereskelyssä. Olisiko kenelläkään tietoa siitä, kenelle olisi käyttöä tälle minu erikoislahjakkuudelleni. Upeaa olisi, jos joku maksaisi minulle mojovista pieruista. Pierulähteeni 0n pettämätön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu